Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, történt már veletek olyan, hogy összejöttetek egy lánnyal, miután közelebbről is megismertétek, de mielőtt megismertétek, nem tetszett?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit bonyolult...csak nem vagyok túl szép, mondjuk annyira ronda sem, csak átlagos. És nem csak a fiúk, hanem úgy általában az emberek sem vesznek észre, mert az átlagos kinézetem mellé még nagyon csendes is vagyok. És tetszik egy fiú, aki itt lakik a környékünkön, reggelente egy busszal szoktunk járni és gondoltam már rá, hogy rámosolygok, vagy szemezek vele, vagy valami, de egyszerűen levegőnek néz, mindig zenét hallgat, én meg ott nézem egy csomó ideje, de rám se néz...És nem ő az egyetlen ilyen ember..

Szóval ez amiatt van, hogy talán túl sokat képzelek magamról és még átlagos se vagyok, vagy esetleg ha odamennék hozzá, lenne esélyem, hogy megtetszek neki?


2013. nov. 9. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbàld meg :-) Én se veszek észre soha senkit :-D csak zenét hallgatok és elmélyülök a világomban...szóval szerintem ez a srác is úgy van vele ahogy Èn. Nem csak téged nem vesz észre, hanem kb senkit.
2013. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran menj oda hozzá, és sem szoktam az utcán, buszon, stb. az emberek szemébe nézni.
2013. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen.

Ránézésre csinos volt a lány akivel jártam is egy jó ideig, de valahogy elsőre nem volt az esetem, aztán elkezdtünk beszélgetni mert együtt jártunk egy tanfolyamra és szépen lassan megismertük egymást. Nos belsőleg nagyon bejött nekem, kedves volt de nagyon, érzelmes, okos is, meg szeretett viccelődni és hülyéskedni. Meg ugye külsőleg is kezdett bejönni bár nálam nem feltétlen az az elsődleges. Jártam már ronda lánnyal is, vagy is sokan tartották rondának, de én nekem szimpatikus volt ő is belsőleg csak megbolondult a csaj sajnos.

Azért elég hosszú kapcsolatom volt azzal akit a tanfolyamon ismertem meg, több mint 2 évig voltunk együtt, amikor elkezdtünk dolgozni már azon voltunk hogy össze kéne költöznünk. Persze a csaj nálunk lakott mivel innen könnyebben betudott járni dolgozni plusz be is adott a dolgokba nem volt gond, szüleim is elfogadták csak akkor még gyűjtöttünk hogy legyen tartalékunk külön albérletre vagy feltudjuk újítani lakhatóvá nagymamám házát. De sajnos változtak a dolgok és tönkrement a kapcsolat.

2013. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt így csak fiúval, mivel nő vagyok:)
2013. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :) akkor bepróbálkozok nála :)

egyébként még egy kérdés....szerintetek az nem ciki, ha még sose beszéltünk, csak látásból ismerjük egymást és odamegyek hozzá, hogy -Szia, hogy vagy? vagy hogy kéne közelednem felé?

2013. nov. 9. 18:38
 7/15 anonim ***** válasza:
köszönni azért szoktatok egymásnak?
2013. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem, még a nevét se tudom :( csak annyit tudok róla kb, hogy úgy nagyjából melyik környéken lakhat, mert reggelente arról szokott jönni :/
2013. nov. 10. 10:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a legjobb nyitás a "hogy vagy?", te egy ismeretlennek mit mondanál erre? Valószínűleg semmi értelmeset, hiszen nem is ismered, így viszont olyan személytelenné válik az egész, mint angolban a "how are you?".


Inkább kérdezd meg, hogy milyen zenét hallgat, ebből már el lehet kezdeni egy beszélgetést.

2013. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igazad van, köszönöm :)
2013. nov. 10. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!