Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátomat. El kellene felejtenem vagy harcolni érte?

Figyelt kérdés
A volt barátommal nagyon jól éreztem magam, mindig felvidított viszont utólag miután szakítottunk valamennyire rájöttem hogy problémákat sose tudott és akart megoldani, mindig megsértődött ha valamiről elmondtam a véleményem viszont azzal hogy máskor milyen jól éreztük magunkat és minden bajomat elfeledtette, nagyon szerettem. A szakítás után belekeveredtem egy barátságnak nevezhető valamibe, de ti is tudjatok hogy nem tud két ember már ugy tekinteni párkapcs. után egymásra, így párszor együtt is voltunk...meg elmentünk ide oda, szinte felszabadultabb volt velem mint a kapcsolatunkban....viszont amikor közöltem vele hogy nem bírom, többet érzek és normális kapcsolatot szeretnék mert ez mi hogy nem lehet tervezni...és egy másik fiú i kzd udvarolni aki komolyan gondolná...akkor megsértődött valamin, és azóta nem szól hozzám.De én még mindig szeretem, nem tudok haragudni rá. MInden gyerekességét felülírta hogy milyen jól fel tudott vidítani meg megnevettetni.

2013. nov. 9. 12:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy 30 éves, de agyilag kb 16. A problémák sosem oldódnak meg maguktól, és igenis meg kell beszélni őket, mint ahogyan azt is, hogy ki mit szeretne. A jó párkapcsolat nem attól jó, hogy élünk egymás mellett, naponta szexelünk, néha még meg is öleljük egymást, amúgy meg mindenki csinál amit akar, és a másik problémája az csak az övé, én hallani se akarom... A párkapcsolat alapja a megértés, a bizalom, az összetartás, és az, hogy bármikor számíthatnak egymásra, hogy a problémák ugyanúgy közösek, mint az örömök. Ez is beletartozik.
2013. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!