Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet teljesen elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet teljesen elfelejteni?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem, nekem ő volt az első minden emlék hozzá köt. Én még szeretem, de nem tudom hogy ha majd lesz más tudom e azt a fiút is ennyire szeretni mint őt. Szeretném elfelejteni de mindig eszembe jut
2013. nov. 2. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Korod? Mennyit voltatok együtt?
2013. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok és kicsit több mint egy évet
2013. nov. 2. 09:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Teljesen soha.

Idővel elfelejted és halványulnak az érzések,de mindig lesznek olyan pillanatok amikor visszagondolsz rá.

Viszont jönni fog új szerelem,új pasi akivel megint boldog leszel.

2013. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy mindig majd eszembe jut milyen dolgokat csináltunk együtt, hova mentünk, mit néztünk stb. Mert egyenlőre mindenről ő jut eszembe
2013. nov. 2. 09:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért jut most mindenről ő az eszedbe, mert nagyon friss az élmény. Menj barátnőzni, olvass, nézz filmeket, az első néhány napban engedett a csoki, és hogy bőgve kidühöngd magad, de aztán próbálj tovább lépni. Maradj erős! :)
2013. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Annyira hihetetlen hogy nagyon szerettük egymást, legalábbis úgy éreztem hogy szeret engem, de aztán szakított, és még alázott is csúnya szavak stb. Ezt nem tudom elfelejteni, és fáj hogy ezek ellenére is szeretem még
2013. nov. 2. 09:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! A csúnya szakítás a legrosszabb, főleg, ha benne megmarad a harag... Remélem idővel képes lesz félretenni, és a kapcsolatotok is kellemes emlék marad. Nem szép tőle, hogy megalázott téged, az ilyen "férfi" semmit nem ér. Szabad kérdezni, hogy mért szakított?
2013. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a szakításnak a rosszabbik formáját kaptad :/ de ne gondolj rá.

Most rossz de idővel jobb lesz,és ez a lényeg.Ne maradj a múltban.Előre nézz!

2013. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elvileg azért mert már nem érzi jól magát velem, pedig én mindent megtettem érte, de ezt szó szerint értsétek, nekem az utóbbi hónapban munkám sem volt annyira féltem hogy elvesztem őt. Emellett lefogytam, tönkrementem mert éreztem hogy ő már inkább elhagyna. Volt olyan h egyszer már szakított csak vissza mentem hozzá mert utána keresett. De itt már nem csak szavakkal bántott a végén, és ezt nehéz feldolgozni
2013. nov. 2. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Soha nem szabad elhagynod magad egy fiú miatt! Soha, érted? Semelyik ember nem ér meg ennyit! Annyira sajnálom, hogy ez történt veled... Megütött? Nem érdemel meg téged! Fel a fejjel, csajszi, ha bármi van, vagy csak a semmiről beszélgetnél, írj nyugodtan privátot. Hány éves vagy?
2013. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!