Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lány"barátotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány"barátotokkal" kavarnátok, akkor azt jelenti, hogy kapcsolatra is kéne nektek?

Figyelt kérdés
Hisz ha barátok vagytok már egy ideje,akkor jól megértitek egymást,jól érzitek magatokat egymással,stb. Emellett meg van a vonzalom kettőtök között... akkor ez már ok a párkapcsolatra,nem? Én ilyen helyzetben vagyok most egy fiú"barátommal",és arra készülök,hogy bevalljam neki,többet szeretnék tőle,mint barátság,kapcsolatot akarok vele. Vélemény?
2013. nov. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
igen..
2013. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Ha akarod valld.
2013. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam igen
2013. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Van olyan lány barátom, akivel jól megvagyok, meg testileg is vonz, de nem kéne párkapcsolatra, mert pl. ribi, v nem illünk össze.
2013. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan srác barátom, aki bejön testileg és nagyon jól megértjük egymást, még sem akarnék tőle soha többet, pont azért, mert tudok róla olyanokat is, amiket nem kéne. :D

Egyébként azt nem nevezném barátságnak, ha komoly testi vonzalmat is érzek a másik iránt, de ebben az esetben eltudnék vele képzelni kapcsolatot, igen.

2013. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!