Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön a legjobb barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a legjobb barátom, de nem tudja hogy biszex vagyok! Most mit csináljak? Nem merem elmondani neki (van barátnője! )

Figyelt kérdés
Lécci normális válaszokat
2009. nov. 16. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Küldj neki "véletlenül" melegebb videókat és várd meg hogy reagál rájuk. Ha érdekli, akkor célozgass kicsit. Akár még egy édeshármas is összejöhet. ;)
2009. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már van valakije, nem valószínű, hogy téged akarna. Minek elmondani?
2009. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az elsőnek: a csaja a volt barátnőm-.-
2009. nov. 17. 20:55
 4/11 anonim válasza:
0%

istenem te gyerek!

hogy lehet idáig süllyedni?!

bisex? ember ne legyél már hülye!

melyik a jobb ha te szopod vagy ha neked szopják??

2010. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a Barátok Közt egy részének a forgatókönyve, vagy ilyen.. van a valóságban is? Csak kóstolgatnak titeket!
2010. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha nem látod reményét, hogy bármi kialakuljon akkor ne mondd el, mert akkor nemhogy a pasid nem lesz, de még a haverod sem.

Szóval nagyon ügyesnek kell lenned! Ne siesd el a dolgokat, először környékezd meg...

Mondjuk mesélj neki vmi meleg témáról amit "hallottál" XY-tól, és figyeld meg hogyan reagál.

A melegvideo küldözgetést én nem ajánlanám, mert ha még tetszene is neki, akkor sem mondaná meg neked

Andrew

2010. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 23:09 nagyon jól megfogalmazta.


Egyébként a te barátnőddel jár most?

Hát k.rvára gerinces ember lehet... Nálunk egymás csaja vagy exe tabu.

2010. ápr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez nem a barátok közt forgatókönyve hanem a valóság

de mért nem ehet felfogni hogy minkét nemhez vonzódok?!?!!

2010. ápr. 30. 09:28
 9/11 A kérdező kommentje:
és am a volt csajommal jár akit mellesleg tőlem nyúlt le
2010. ápr. 30. 09:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el sokan fognak még cseszegetni emiatt, én is gyakran megkapom,hogy bi vok amúgy én várnék míg szabad lesz :)
2013. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!