Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok kedvesedni a párotoknak? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Teszem azt, meghívjátok ide-oda, mozi,vacsora, vagy valami apró kis ajándék, meglepetés? Miért jó ez,mit jelent nektek ha adjátok/kapjátok?
2013. nov. 9. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zakathol ***** válasza:
77%
Édes istenem, mit tudsz te az életről...
2013. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez szerintem alap egy párkapcsolatban. Nem feltétlenül pénzes, fizetős helyekre kell vinni a másikat. De erről szól egyebek mellett a kapcsolat: együtt töltötök időt, amikor is jól érzitek magatok, nem? Ez annyira logikus... *sóhaj*
2013. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy itt mennyi paraszt van. :D

Tudom,hogy nekem mit jelent,miért okoz örömet. Szimplán az érdekel,mások hogyan vélekednek erről!

2013. nov. 9. 16:39
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért jó, mert ezzel örömet szerzel neki. S akit szeretsz, annak jó örömez szerezni. Ezek járulékos dolgok, élmények, melyek pluszba hozzájárulnak a kapcsolat fejlődéséhez. De nem a matériára kell alapozni azt, hanem az érzelmekre. Egy csók, ölelés ugyan nem kézzel fogható, mégis mennyi mindent adsz vele! :)
2013. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem mindenkinek logikus.... Pl az én páromnak nem az!
2013. nov. 9. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért neked?Te miért nem hívod el?!
2013. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De igen,szoktam. Épp ezt találom furcsának,mert igyekszem mindig meglepni, én meg magasról le vagyok ejtve. Épp ezért érdekel, hogy aki úgy tesz,mint én,az miért teszi, és aki nem, az mit gondol erről. De hogy miért nem lehet a kérdésemre normálisan válaszolni,azt nem értem. Kötekedni persze könnyű... Tisztelet a kivételnek!
2013. nov. 9. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért teszem, mert szeretem és jó érzés nézni, amikor fáradtan hazaesik és jóízűen megeszi a vacsit, amit csináltam neki. Vagy jó kettesben időt tölteni valahol, ahova nem jutunk el mindennap.

A párom sokkal kiszámíthatóbb és ritkán ugyan, de próbálkozik legalább.

2013. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert jól esik


még jobban esik, hogy neki jól esik, mert szeretem..


Meglepetés, reggel ágyba tea, csak úgy kedvenc süti...


most meglepetésbuli a szülinapjára...

2013. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!