Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Két hónapja jöttünk össze a barátommal és azóta együtt is vagyunk. Egyikünk se érez szerelmet a másik iránt ami ez esetben lehet, hogy baj a kapcsolatunkra nézve ugyan is én próbálnék közeledni felé finoman, érdeklődni, hogy még is mi van vele, találkákat megbeszélni, hogy legyen közös élményünk és jól érezzük magunkat egymás társaságában. Igaz ritkán tudnánk talizni mivel dolgozik és van az embernek más elfoglaltsága is ahogy nekem is, de mikor érdeklődöm iránta mi van vele, válaszol és ennyi, kérdezek tőle esetleg még valamit, hogy témát találjunk, de semmi hatása. Nagyon nem érdeklem őt úgy érzem és semmi érdeklődést nem mutat felém. Én szeretnék változtatni a helyzeten mert nagyon aranyos és kedves velem mikor talizunk.


Mit tanácsoltok ? Mindketten már elmúltunk 20 évesek.


2013. nov. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt, ha nem vagytok szerelmesek? Én szakítanék izibe.
2013. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két hónap már elég idő kellett volna, hogy legyen szerintem, a tekintetben, hogy megnyíljon előtted. Szóval szerintem ő úgy lehet ezzel, jó, hogy van valakije, de különösebben nem nagy szám ez neki. Ha ez így marad, nem biztos hogy lesz értelme együtt maradni.


(Ami a személyes sztorimat illeti: én akkor lépek kapcsolatba egy nővel, ha már kialakult a szerelem érzése bennem iránta)

2013. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem látok túl sok jövőt, mert ha oda meg vissza lenne érted, akkor nyilván érdeklődne, találkozni akarna.
2013. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én arra is gondoltam, hogy esetleg valami visszatartja valami, csalódott már nőben és hát valljuk be a nők többsége nem egy kapcsolat ideál. A megcsalások után meg nehéz újra bízni bennük. Erről mit gondoltok ?
2013. nov. 9. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilván ha nem szeret, nem fog érdeklődni irántad -.- Nem kell mellébeszélni.
2013. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!