Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok akkor, amikor noha szerettek egy pasit, de már több év eltelt, és a szex már uncsi, mert úgyis tudod, hogy milyen vele?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy ez a probléma csak a pasikkal fordulhat elő, de rájöttem, hogy nem így van.....

2013. nov. 9. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
újíts szex be módokat!
2013. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 NyolcOne9 ***** válasza:
0%
Csald meg, mint a többi nőtársad. Ma ez a trendi.
2013. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jency87 válasza:
hagyd el a uncsi barátodat nem tud újat mutatni neked sajnálak
2013. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nem piszkálódás képp, de szerintem fiatal vagy. az idősebbek pont arra vágynak (tisztelet a kivételnek), hogy valaki mellett megállapodjanak és nekik a szex már mellékes. biztosan nem fog mindenki egyet érteni velem, de ha jól működik egy kapcsolat, nem lehet egymást megunni :)
2013. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Először, te próbálsz változtatni, hogy ne legyen uncsi + ő próbáljon változtatni, hogy ne legyen uncsi. Ha ez kommunikáció nélkül magatoktól nem megy, akkor netán... megbeszéled vele? Szerintem mindkét félen múlik, hogy folyton próbálkozzon újítani, hogy ne legyenek unalmasak a dolgok. Ha ezt egyik fél nem teszi meg, első körben jelezni érdemes, ha meg semmi nem lesz jobb, netán szakítasz.
2013. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Második: nem tehetek róla, hogy silány személyiséged miatt kerülnek a nők, és jobb híján hímsoviniszta lettél... ilyen általánosításokkal nem is lesz soha nőd.


Jöhetnek még ötletek! A szexpózokat már kilőttük.. volt szabadban szexelés(erkélyen, kerti asztalon), közös fürcsi, gyertyákkal megspékelve, vacsizni is szoktunk járni(ez nem a szex részére vonatkozik)..

2013. nov. 9. 18:31
 7/16 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Nem akarom elhagyni, mert szeretem. Na, azért megállapodni sem akarok még, fiatal vagyok még ehhez. Azt nem hinném azért, h az idősebbeknek nem számít a szex, a szex igenis, fontos.
2013. nov. 9. 18:32
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de mégis mit lehet akkorákat változtatni a szexen? Úgyis ugyanaz marad, alapjaiban véve......
2013. nov. 9. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:
irj privit adok tanácsokat
2013. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom átérezni a helyzeted. Ha unalmas, akkor ott nincs is igazi izgalom, szexuális vonzalom... :S

Kíváncsi leszek, ez egy mindenképp bekövetkező állapot-e a kapcsolatokban, az kellemetlen lenne. De szerintem ha ilyen hamar elunjátok magatokat, akkor minek együtt lenni? Ha úgy is tudod, hogy nem vele fogsz elköteleződni - hiszen már most nem izgatjátok egymást eléggé.

2013. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!