Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok akkor, amikor noha szerettek egy pasit, de már több év eltelt, és a szex már uncsi, mert úgyis tudod, hogy milyen vele?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy ez a probléma csak a pasikkal fordulhat elő, de rájöttem, hogy nem így van.....

2013. nov. 9. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Annyi minden van még kicsilány. A fantázia az ami gátat szab csak.. illetve annak hiánya. Ott vannak a remek segédeszközök, de a legjobb a meglepi a szex. Amikor nem számít rá rohand le. Ne mindig ugyanakkor csináljátok, s ne ugyanott.


Végső esetben swingerparty-k. Ott nem kell mással szexelned ha nem akarsz, de ott lehettek. Ejnye no.. szedd össze magad!

2013. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
swingerklub kizárt:D
2013. nov. 9. 19:29
 13/16 anonim ***** válasza:
+1 fiú bevonása feldobná szerintem:)))
2013. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úgyis ugyanaz marad alapjaiban véve??? Ezek szerint számodra már megvolt a beöltözős, a kámaszutrát oda-vissza tudjátok, az extrém színhelyen történő együttlét, az egymás előtt való maszturbálás, az anális közösülés, a prosztata masszázs, a dildóval való kielégítése a másiknak, a csak orál napok, stb. :) Ebben az esetben lehet az lenne a jobb, h akkor vonjatok be egy harmadik felet, vagy akár egy párt és tuti új élménnyel fogtok gazdagodni.


Esetleg egy pár napig, vagy akár pár hétig is ne szeretkezzetek. Utána majd úgy fogtok egymásnak esni, mint eleinte. :) Vagy szakíts vele és keress mást, hisz fiatal vagy még, most éld ki magad, ne 40 évesen keseregj, h miről is maradtál le. ;)

2013. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
harmadik személy bevonása nem lehetséges, nem menne se neki, se nekem.. most volt 2hete h nem szexeltunk, de nekem nem sikerult benedvesedni:( más gondok is vannak, inkább az, h félek, h sose fog előrébblépni a kapcsolat. aki akarja, annak leirom privibe.
2013. nov. 13. 10:11
 16/16 Dionsyia ***** válasza:

23 évesen nem érdemes ebben benneragadni. Ha lenne már 2 gyerek, meg egyéb összetartó erő akkor megértem.

Tiszteletre méltó, hogy még küzdesz és nem akarod hogy füstbe menjen egy szerelemre épülő kapcsolat, de sokszor semmiértelme és éveket veszítesz... az igazi még vár valahol. Az mellett nem lesz unalmas.

A szex sosem lesz mindig ugyanolyan, de átalakul és mindig másképp lesz új és izgalmas.

Pl.: gyerekek mellett már előfordul, hogy egy gyors 5 perces menet a speizban, mint anno tiniként, akkor még te bújtál a szülő elől, most te bújsz mint szülő :D:D:D Az élet sosem unalmas, a szex sem az. Ha van hozzzá megfelelő partner.

2015. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!