Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve vagyok a barátommal! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve vagyok a barátommal! A baj hogy nem bizunk 1másba, én már csaltam meg de haragba voltunk nem tudja, szerintem ő is de biztos hogy probálkozott! De hogy lehetne ezen változtatni? Félek hogy vége lesz!

Figyelt kérdés
Biztos hogyszakitani és együtt képzeljük el nem akarunk szakitani és együtt képzeljük el
2009. nov. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást mi szükség a hűtlenségre? én nem értem de komolyan...nem kapsz meg mindent a pasidtól akkor minek vagy vele?
2009. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem kapcsolat. Ahol csaljátok egymást, ahol ennyire nyögvenyelősen megy a dolog, azt jobb is abbahagyni, mielőtt még kínosabb, durvább, fájdalmasabb lenne. Ennyi.
2009. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj de xtem eleg kozel alltok a szakitashoz. mivel mar megcsaltatok egymast.... ezutan megis hogy kene megbizzatok egymasban????? a bizalom abban a pillanatban odalett amikor hozzaertetetek 1 masik fiuhoz/ lanyhoz. ezek utan szerintem szinte lehetetlen megbizni valakiben. en legalabbis nem/nagyon nehezen tudnek.

egyetlen esleyetek ha nagyon atbeszelitek, veszkedes aran is (epito jellegu, tisztazo veszekedes nem otromba es ragalmazo uvoltozes!)

es utana ugymond ujrakezditek.

de mielott ebbe belevagtok legyetek oszintek, foleg magatokhoz: tenleg ennyire szeretitek egymast? va realis jovoje ennek a kapcsolatnak? mi vezetett oda, mi hianyzott annyira h megcsaltatok egymast? jo esellyel onmagatoknak sem vagytok kepesek bevallani, de ez a kapcsolat mar reg docog es lejton van. ne hagyjatok h a kenyelem, a megszokas, a kiurult szeretet fogva tartson. ha viszont valoban szeretitek es tisztelitek egymast beszelejtek meg es kezdjetek ujra.

2009. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

megprobálom megbeszélni vele!!

2009. nov. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!