Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-as fiúk! Mit szerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as fiúk! Mit szerettek a 30-as,40-es nőkben? Akár szex, akár lelki dolgok terén. Más a hozzáállás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a szakértelem, vagy anyakomplexus.
2013. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lelki dolgok terén valószinüleg semmit csak a szexuális oldal érdekli öket.
2013. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs, de nem utasítanék vissza egy 38 éves nőt az biztos. Nincs anyakomplexusom és nem is vonzanak különösebben az ilyen korú nők (szexuálisan a tinik jönnek be) de valamiért nagyon jó lenne velük.

És nem tudom rá a választ, hogy miért gondolom így.

2013. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarják annyira lecserélni az embert,mint a fiatalabbak.Magyarul értékelik a közeledést.Legalábbis szerintem.De amúgy fingom sincs,mert egy kezemen megtudom számolni,hogy hány 30-40 éves nőt ismerek és egyik sem az esetem.
2013. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb rá az esély, hogy egy 30-40 közti nő tapasztaltabb szex terén. Részemről kb. ennyi. 23/F
2013. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pl. valszeg nem kell egy éven keresztül "csiszolódni egymáshoz"
2013. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy már megtanulták, hogy a világ nem körülöttük forog. Ha megteszel valamit, azt nem veszik természetesnek, és sokkal jobban lehet számítani rájuk.
2013. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, hogy ő idősebb tapasztaltabb és kell neki a fiatalabb. Ez izgatólag hat. :P
2013. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vonzanak kifejezetten, alig van 1-2 30-as 40-es nő aki tetszene.
2013. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!