Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a csajnak hogy tetszik nekem vagy inkább nem kéne?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nagyn bejön nekem. Az a baj, hogy már van pasija. A csajt már 3éve ismerem és jóban is vagyunk. Sokszor meg szoktam nevetettni és látom rajta hogy ez tetszik neki. Kb. 2,5 éve mondta, hogy örül hogy barátok vagyunk (de csak barátok)és azt is mondta hogy csúnya emberekkel nem barátkozik (tehát szerinte jól nézek ki).


Szerintetek el kéne mondanom neki, hogy többet szeretnék, mint barátság vagy esélytelen, hogy összejöjjek vele? (A csaj az osztály társam, úgyhogy nem kéne beégnem előtte)


2013. nov. 10. 18:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
# 10 Senki nem mondta hogy tetszem neki ;)
2013. nov. 29. 23:06
 12/12 anonim ***** válasza:
HA nem d.god meg,majd megteszi más,amíg te itt írogatsz.Menj az ösztöneid után,akarod vagy nem?
2013. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!