Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá se hederitek a nőkre mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá se hederitek a nőkre mert félek tőlük. Mégis az ellenkezőjét értem el vele. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Volt már kapcsolatom de az utolsó óta félek a nőktől valahogy. Talán azért mert nem tudom "hol a helyem a ranglétrán" náluk. Túl hosszú volt az előző kapcsolatom, addig meg nem foglalkoztam csajokkal. Mondhatjuk úgy is hogy szégyellős lettem és zavarodott leszek ha nők vannak a jelenlétemben. Ezert osztonbol elkezdtem levegonek nezni minden not. Pl konferencia volt nálunk az irodában és sorban állt a folyosón egy csomó jó nő. Én úgy elmentem melletük hogy rájuk se néztem. Kivülről nézve az látszódik ilyenkor rajtam hogy nagyarcú vagyok, tele nőkkel aki nem esik hasra tőlük. Épp ezért azota hogy igy viselkedem elkezdtem érdekelni egy csomó jó csajt akik azelőtt rám se hederitettek. Meg amugy is kapcsolatom volt. Pedig én félek tőlük nem pedig magabiztos vagyok. Ezért nem is lesz több a dologbol. Már hallottam vissza hogy nem mernek a kiállásom miatt kezdeményezni nálam. Meg azt hiszik hogy 6 nőm van minimum.


Mit tegyek szerintetek? Könnyü mondani hogy menjek rájuk de akkor 1000% hogy kiderül hogy igazából balfék vagyok. Ezt minden nő le fogja vágni az első randin.



2013. nov. 11. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg helyre nem áll az önbizalmad, még véletlenül se a munkahelyeden csajozz.
2013. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Egy tali, te kis drága?


Imádom az ilyen kis félénkeket.

2013. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a külsőd miatt van, tuti helyes, magas, nagy darab fiú lehetsz!


Én nyomi, törpe vagyok és félek a nőktől, mégsem tapadnak rám...

2013. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!