Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan nő/férfi rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő/férfi rajtam kívül, aki nem vágyik párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

24 évesen igencsak benne vagyok már a korban, ha azt tekintjük, hogy szeretnék majd a későbbiekben családot, tehát már ideje volna megismerkednem azzal a férfival, akivel leélném az életemet.


Azonban én egyáltalán nem vágyom párkapcsolatra. Évek óta nincs barátom és nem is hiányzik az, hogy függjek valakitől, máshoz kelljen igazodnom és ne tudjak a saját időbeosztásom szerint élni. Nem vagyok eljárogatós típus, a csendes kikapcsolódást kedvelem, így még ahhoz sincs szükségem tulajdonképpen társra. Néha azért elfog az aggódás a már fentebb említettek miatt, hogy hogy fogok így rátalálni a leendő férjemre, meg vannak olyan élethelyzetek, pl filmezés közben, amikor hiányzik, hogy valakihez odabújjak. De ez csak a fizikai/testi része a dolognak. Lelkileg egyáltalán nem hiányzik senki.


A családomban furcsán néznek rám, mert nem értik miért nincs senkim (jól nézek ki, normális vagyok, bár a koromnál mindig is érettebb voltam). Érdekelne, hogy esetleg velem van-e valami probléma, vagy más is van ezzel így? És hogy lesz majd így családom? Fog valamikor változni a hozzáállásom? Lehet csak össze kéne futnom az ideális jelölttel és máris másképp látnám?


2013. nov. 11. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
és a szex nem hiányzik?
2013. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én 32 éves vagyok, férfi, és nekem se hiányzik senki nyomora. egyedül a legjobb :)
2013. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Majd eljön az az idő, hogy nagyon fogsz rá vágyni, és nem lesz kellemes. Addig örülj, amíg egyedül is megvagy. És ha majd szeretnél valakit, akkor is valszeg évekig nem fogsz találni megfelelőt, szóval sok idő az még, nem jön egyből.
2013. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
írtam, hogy a testiség az, ami olykor hiányzik, de azt meg megoldom egyedül... nyilván nem ugyanaz, de olyannal meg nem fogok összejárni, akitől egyebet nem akarok. nem fiú vagyok, nem létszükségletem (nekem legalábbis) a szex.
2013. nov. 11. 11:08
 5/17 ASOT ***** válasza:

Ha neked így jó...akkor tökmindegy mások véleménye.

Habár nekem úgy tűnik mintha csak győzködnéd magad.

2013. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miről kéne győzködnöm magam? kis túlzással minden ujjamra találhatnék valakit, de rohadtul nem vágyom rá
2013. nov. 11. 11:12
 7/17 ASOT ***** válasza:

Úgy értem, hogy azzal győzködöd magad, hogy neked jó egyedül és nem vágysz kapcsolatra.

de biztos nem így van,. ha így is lenne akkro sem ismernéd be.


de mondom élj így ha neked így jó.


"minden ujjadra akadna pasi.....hát ehhez inkább nem kommentelnék :)

2013. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lesz családod randik nélkül.
2013. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"kis túlzással minden ujjamra találhatnék valakit"


Persze, egy éjszakára. Lehet, hogy minden ujjadra találnál most valakit, de csak néhány éjszaka erejéig. Azt az egy embert, akivel az életed le tudod élni, aki méltó arra, hogy hosszú éveket tölts el vele, azt nehezen fogod megtalálni.


Komoly, hűséges, kedves, kellemes kapcsolatot találni nehéz és kemény munka eredménye. Munka is, hiszen egy kapcsolatban nagy hibákat követünk el, amiből tanulunk, és a következő kapcsolatunkban (jó esetben) már nem követjük el azokat.

Megtanulunk alkalmazkodni, és valakivel együtt élni. Megtanuljunk fontosnak kezelni a saját igényeink úgy, hogy a másik fél igényei is fontosak legyenek számunkra.

2013. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából egy 6 éves kapcsolat vége óta vagyok egyedül és nem érzem szükségét annak, hogy valaki mellettem legyen. Róla azt gondoltam, hogy ő lesz a férjem, boldogan élünk míg meg nem halunk, de ez ugyebár nem így lett. Azóta nem érdekel a párkapcsolat téma. Ennek már 2 éve.
2013. nov. 11. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!