Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom furan hangzik, de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom furan hangzik, de lehet hogy a balszerencse uldoz?

Figyelt kérdés

12 evesen szerettem bele eloszor fiuba evekig ami teljesen viszonzatlan volt majd kesobb egyik osztalytarsamba szerettem bele aki gonoszkodott velem.


Evekig a kutyanak se kellettem hiaba tetszett meg tobb fiu is.Minden almom az volt,hogy legyen egy fiu akivel husegben szeretjuk egymast,de nem jott ossze.Szinte soha nem tetszettem egy fiunak sem...

21 evesen bele szerettem az egyik munka tarsamba aki elkezdett velem flortolni majd par nap utan egy masik lannyal kezdett el az orrom elott.Nagyon szerettem ot,sokat sirtam utana,ossze tort. Egyik buliba megcsokolt az egyik fiu aki eleg igenytelen volt es talalkozni akart velem.


Par honapra ra felmentem tarskeresore,meg egy talalkozo sem akart ossze jonni...Kb 2 honapra ra elhivott randizni ket fiu.Az egyik rendesnek tunt neten,de nem nezett ki jol...Kb egy ora utan ott hagyott. A masik neveletlenul viselkedett,undorodva nezett ram annak ellenere h pont elegdett voltam a kulsoomel.O szinten ott hagyott.Sokat gondolkodtam h mit rontottam el amikor rendesen viselkdetem veluk ugy gondolom...


Honapokig nem kellettem senkinek majd egy buliban(nem szoktam am bulizni) az egyik fiu ram kattant megcsokolt,rola kiderult h csak ki akart hasznalni,gusztustalan dolgokat mondott a hatam mogott majd szerelmet vallott a baratnomnek.


Jelenleg ott tartok h soha nem lesz mar senkim,csunya vagyok,onbizalom hianyos,soha nem kaptam egy fiutol sem olyan cellal meg egy viragot,gyurut es szerelmes levelet sem..



2013. nov. 11. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2013. nov. 11. 21:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Képet nem küldesz priviben? Láttam már olyan embereket kapcsolatban, hogy nem hittem el. Nem lehet hogy túl felszínes körökben mozogsz, ahol csak egy éjszakára kellesz, mert hosszabb távon nem akarnak felvállalni? Ennek a megállapítására kell a kép, ha ettől elzárkózol, akkor azt javaslom hogy ne ilyen felszínes farokfejűek társaságát keresd.

Am nem javasolom jó szívvel, de itt gyk-n is elég sok olyan srác van, akik szerintem már csináltak maguknak kötélből egy hurkot, és közel vannak ahhoz, hogy használni is fogják. Velük beszélgess, a közös téma biztosan meglenne.

2013. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát a sztorid nagyon hasonlít az enyémre,így tudom milyen érzés ez.A különbség annyi,hogy én srác vagyok,és velem is hasonló dolgok történtek.Volt,hogy elsodorta mellőlem az élet az adott illetőt,aki tetszett,vagy csak szimplán nem jöttem be nekik,túl sok időm nekem sincs ismerkedni,így is nehéz és még sorolhatnám.Olyan mintha egy átok ülne rajtam,soha semmi nem jött még össze párkapcsolatok terén,és már nagyon szar érzés ez.Ráadásul nem vagyok az a tipikus bunkó gyerek sem,hanem rendes,szorgalmas,és normális.Ha gondolod kérdező,én szívesen beszélgetnék veled,tudom milyen érzés. :) És én még így virtuálisan is küldök neked virágot. :)

22/F

2013. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es Valaszolo:


Koszonom a valaszt! :)De sajnos van igazsag abban amit irsz h felszines korokben mozogtam igy utolag vissza gondolva is es tobb olyan emberrel hozott ossze a sors,de en azt gondolom h ez is a szerencsetlenseg resze illetve ennek ellenere is szerintem azert ossze johetett volna.


3-as Valaszolo:Neked is koszonom. :) Megnyugtat h nem vok egyedul,na az atok erzes is ismeros ezt is irhattam volna...Beszelhetunk,ha gondolod de csak baratilag. A viragot pedig koszonom. :)

2013. nov. 11. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy látnok vagyok :D

#2 voltam :)

2013. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Latnok??
2013. nov. 11. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az második válaszban írtam, hogy tele van a gyk hozzád hasonló srácokkal és megértenétek egymást, erre nem megjelent egy? :D
2013. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
deh igen. :S :D
2013. nov. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!