Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy boldog szeretnék vele lenni, de mindig valamiért összeveszünk?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat, mindent megtesz értem és szeret,, és én is őt egyre jobban (2 hónapja vagyunk együtt ) , de mindig összeveszünk valamin, és mikor ott tartunk hogy nem jó ez így, mindketten rájövünk hogy nem akarjuk elveszíteni a másikat és szeretjük egymást. Miért van az hogy ha mindig rájövünk, akkor is tök sok olyan dolog van amin összekapunk vagy nem tetszik a másikban? Lehet túl idősen kerültünk össze? (25,28) Lehet ezen csiszolni, ezek csak kezdeti nehézségek?

2013. nov. 11. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom, azért nekem általában olyan 4-5 hónapig tapintatosság, és semmi veszekedés nincs


nem biztos, hogy egy hullám hosszon vagytok... próbáljaok meg összecsiszolódni és lejjebb adni a büszkeségből mindketten

2013. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, szerintem is pont a kapcsolat elején igyekszik maximálisan alkalmazkodni az ember. Valószínűleg túl egyformák, vagy makacsok vagytok, egyikőtöknek engedni kell, és nem szabad hagyni, hogy egy nézeteltérés vitáig fajuljon.
2013. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónap után itt tartani...Nem az életre szóló kapcsolatok ismérve. Ennyi idő után még "lebegnetek" kellene a föld felett, nem marni egymást.
2013. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég korán megy már a vita... Inkább nem az a gond, hogy nem ismeritek még egymást nagyon és úgy kerültetek össze? Szóval, hogy most derülnek neki ezek a dolgok csak és lakva ismerszik meg az ember - szokták mondani.

Mi is szoktunk veszekedni a barátommal amit általában én kezdeményezem mert nekem nem tetszenek dolgok, és van hogy nagyon sűrűn, de utána újra csendes időszak következik és akkor semmi gond nincsen. Szerintem, hogy ne legyen veszekedés: szeretet, tolerancia, elfogadás, alkalmazkodás, kommunikáció. Ha nagyon nagy az ellentét és sok minden nagyon nem tetszik a párodban, az elgondolkodtató és minden nap illetve elég sűrűn hadilábon állni is felőrli az embert. Az első kapcsolatomban olyan gyomoridegem volt a végén a gondolattól is, hogy ha találkozom vele megint veszekedés lesz meg rossz... Ki voltam lelkileg.

Én ebben a rossz kapcsolatban, hogy ne legyen vita (toleráltam), egyszer nem szóltam 2 hétig semmi rosszat, semmire nem szóltam ha megbántott is. Hát, nálam ez semmit sem ért, csak nyugodtan sértegetett humorból és hasonlók. 2 hét után akkora ordítozás volt, hogy csak na.


Ahogy idősödik az ember, nehezebben alkalmazkodik, de azért még nem vagytok vének és 2 hónap alatt még korainak tartom a sok vitát. Miken kaptok össze ilyen sűrűn?

2013. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondjak azért veszekszünk sokat vagy kapunk össze, mert a kapcsolatunk elején már nagyon komolyan családi dolgokat és sok mindent kitárgyaltunk, nagyon megismertük egymás múltját mire összejöttünk....és ezért késöbb jön majd az hogy jobban megszeretjük egymást, ha azt is megtanultuk hogy mi éritni érzékenyen a másikat múltjából, vagy előző kapcsolataiból fakadóan,hogy ne egymáson töltsük ki , vagy ne egymáson csattanjon az amit volt kapcsolatainban elszenvedtünk....jönnek az iylenek hogy "olyan vagy mint az exem"...és minidg mikor rájövünk hogy nem szabad a jelenlegit okolni a múltbeli fájdalmakért akkor kopp...szoval lehet csak meg kell tanulni mit ne hozzunk fel ami rosszul érinti a másikat és azt megtanulni hogy cseppett se hasolitsuk egymast az exeinkhez....
2013. nov. 12. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!