Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha holnap elmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha holnap elmennék dolgozni és nem mennék haza akkor kétségbe esne a párom?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ráijesztek a páromra és holnap munka után nem megyek haza. A telefonom kikapcsolom. Szerintetek jó ötlet? Mit gondoltok mi fog történni?


Ez nem kamu!


2013. nov. 12. 09:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ne lepődj meg, ha majd eltűnik pár napra és hazajön vidáman, hogy nahát, csak nem aggódtál?? És egyik barátod és a szülők sem tudnának semmit.

Na, mit szólnál? Eszedbe jutna, hogy most lelépett örökre vagy történt-e vele valami??

2013. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Holnaputántól nem lenne párod. Valószínűleg vége lenne a kapcsolatodnak.

1. Aggódna érted, mert eltűntél. Felesleges feszültséget keltenél. Esetleg még a rendőrséget is hívná, bár azok x ideig úgysem tesznek semmit.

2. Értesítené a szüleid, anyád szívrohamot kapna.

3. Körbehívná a barátaid, égés lenne előttük.

4. Ha másnap hazamész, úgysem hiszi el, hogy nem máshol kufircoltál.

2013. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem lépne le mert a ház amiben lakunk az övé, azt nem hagyná itt. Amúgy nem keresném.
2013. nov. 12. 10:15
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Te viszont egy kamu alak vagy,és inkább önző szánalmas balfék,ilyennel játszani ,te normális vagy? csicska gyerek,aztán ha meg korházba kerülsz,a veszett kutyát se fogja érdekelni,mivan veled....mennyi idióta van Istenem.
2013. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ja, értem, azt hiszed, van egy házad és akkor már a nőnek kuss, mi? Remélem, nincs gyerek.
2013. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de te sem vagy normális az biztos.

Tényleg képes lennél azt az embert akit elvileg mindenkinél jobban szeretsz (mert gondolom ezért élsz vele) kitenni egy ilyen traumának? Csak azért mert kíváncsi vagy?

Remélem csak viccnek szántad az egészet...

2013. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt voltam pár nappal, otthon ülve vártam haza a párom. Tudtam, hogy 5-kor végez, kb. fél óra kell, hogy haza érjen, max. egy óra ha beugrik út közben az anyjához. A lényeg, hogy fél 7-kor még sehol sem volt, hát felhívtam, de besípolt. Aztán 10 perc múlva megint és megint és megint. Este 8 kor már aggódni kezdtem, ezért betelefonáltam a munkahelyére, ahol megmondták, hogy szokás szerint 5-kor kijött és haza indult. Felhívtam egy kollégáját, aki barátunk is már egy jó ideje, de ő sem tudott róla semmit. Ekkor már gyomorideggel és sírógörccsel álltam az ajtóban és minden hangra kinéztem, hogy talán végre ő jött haza. Már ott tartottam, hogy értesíteni fogom a rendőrséget, de nem sokkal utána megérkezett. Kiderült, hogy valahol fél úton a pusztában lerobbant az autónk. Felhívta egy másik haverját, hogy menjen őt menteni és azzal le is merült a telefonja. Szóval a haverja nem tudta neki elmondani már azt sem, hogy 50 km-rel messzebbről jön. Kb. 8-kor ért haza, nekem az a másfél óra, amíg nem tudtam, hogy hol van él-e, hal-e az egy pokol volt. Nem kívánom senkinek.

Kérdező, fordítsd meg a dolgot és gondolj bele, hogy te hogy éreznéd magad hasonló helyzetben? Neked jól esne? Szerintem neked se, szóval ez egy baromság, ilyennel ne játssz.

2013. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem keresném."


Akkor te nem is szereted őt.

2013. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

15-ös

Nem az övé a ház hanem a csajé.Ne keveredjünk már ennyire össze!

2013. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Az még jobb. Akkor egyszerűen csak zárat cserél :) És elfelejt szólni, új kulcsot adni és kikapcsolja a telefont :)
2013. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!