Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha holnap elmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha holnap elmennék dolgozni és nem mennék haza akkor kétségbe esne a párom?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ráijesztek a páromra és holnap munka után nem megyek haza. A telefonom kikapcsolom. Szerintetek jó ötlet? Mit gondoltok mi fog történni?


Ez nem kamu!


2013. nov. 12. 09:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Csináld meg nyugodtan, remélem akkora pofont kapsz utána, hogy kiköpöd néhány fogad. 50000000%, hogy kidobnám a francba, aki ilyen bejátszik.
2013. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mit fog csinálni.

2013. nov. 12. 10:40
 23/31 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy kamu kérdés, ennyire nem lehetsz éretlen.


Ha mégsem az. Mit fog csinálni? Kidob. Azért hétvégére keress másik szállást.

És hol fogsz aludni éjszaka?

2013. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mi történne... Házisárkánnyá változik, letépi a fejed és az ánuszodba dugja. A cuccaidat meg kihajigálja az utcára és keres magának egy normális párt. Ha nincs benne tartás, akkor csak szimplán örülni fog, hogy előkerültél, de remélem, hogy nem így lesz. Ha az én férjem nem jönne haza, nem lenne elérhető, felhívnám a munkahelyét, az összes haverját, az anyósomat, a rendőrséget és szétposztolnám FB-on, hogy látta-e valaki. Ha ezek után vigyorogva hazajönne, hogy "csak teszteltelek" nem tenné zsebre azt, amit kapna. Ilyet max egy gyerek csinál, nem egy felelősségteljes felnőtt ember.
2013. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Csak akkor kerülnék elő ha a rendőrség megtalálna. D.
2013. nov. 12. 10:52
 26/31 anonim ***** válasza:
bolond vagy
2013. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most jelentkezz be röntgenre, és egy jó fogászt, és plasztikai klinikát sem ártana keresned.
2013. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha holnap elmennék dolgozni és nem mennék haza akkor kétségbe esne a párom?"


Hát szerintem igen, van olyan aki nem ?

bár ha ismer és feltehetőleg igen akkor örül ha nem vagy otthon már ha ilyen hülye vagy ott is.


"Szerintetek jó ötlet?"


Ilyet csak egy bolond tesz, és nem jó ötlet.


"Mit gondoltok mi fog történni? "


Nem tudom mi fog de remélem megtold két nagy fülessel ha benyögöd neki "hehe vicceltem.."

2013. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Felhívná a szüleid,a barátaid,rokonaid.


Gratulálok kérdező,hogy ilyeneken agyalsz!


Ha akarsz valamit a párodtól,akkor ne manipulációval, vesztegetéssel,félelem keltéssel próbálkozz,hanem MOND el ami bánt.

2013. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Valami agyban elcsúszott nálad...

Hasonlóan vicces megijesztésből majdnem válas lett, pedig nem csak házasok, hanem gyerekek is voltak.

Ott a férj "viccelte meg" a feleséget.

A feleség nem tudott az egész felett napirendre térni, hogy a férje, gy gondolhat olyat,mhogy az vicces...majdnem ki is rúgták a munkahelyről az anyát, mert csapot-papot otthagyva rohant, hogy baj van...


GONDOLKOZZ!!!!!


Nem abből a reakciójából fogod lemérni mennyire szeret az biztos,

2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!