Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha nem találkoztok a párotokkal mennyit beszéltek egy nap?

Figyelt kérdés
Én nagyon igénylem, de szerintem kicsit túlzásba viszem. Megvárom még ő hív de néha totál kétségbe tudok esni ha mondjuk eltelik 5 óra hossza és nem tudom mit csinál:/ Én vagyok a lány.
2013. nov. 12. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

akkor este szoktunk 5-6 percet beszélni, és van hogy Ő hív, van, hogy én hívom (kb. fele-fele arányban)

vagy ha valami nagyon fontos van, akkor napközben is, de az ritka


és nem, nem várom el Tőle, hogy csak Ő hívogasson, se azt, hogy óránként "jelentse", hogy mi a helyzet (és ez kölcsönös)


L

2013. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tehát újra(idióta telefon)


Reggel felkeltem...este pedig beszélünk elalvás előtt..


(Ha nem vagyok otthon, mert együtt élünk)


Ha csak dolgozik, akkor esetleg chaten ráírok..de néha az sem, csak ha fontos akkor hívom vagy hív


Ui


Én vagyok a nő, de érdekel, hogy mit csinált, majd elmeséli este, vagy amikor találkozunk...

Van magánélete, nem ellenőrízgetem

2013. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mármint magánszférája,
2013. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Telefonon egyszer beszélünk naponta általában, de van, hogy csak chatelünk. Ha szolgálatban van, akkor néha egész nap tudunk szinte beszélni. Ha egyéb dolga van, és nincs internet akkor mindenképp telefon.

Én is hívom és ő is hív, de nem tartjuk számon kényszeresen, hogy én keresem-e többet vagy ő. Kb. egyforma az arány.


27L

2013. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Együtt élünk így este mindenképpen beszélünk. Napközben is szoktunk, mert van facebook a telefonján, én sokat vagyok itthon, mert kevés órám van, ő meg dolgozik és vannak szünetei, olyankor rámír ha valami eszébe jut vagy ha nekem ráírok majd válaszol. De amíg különéltünk, ráadásul távkapcsolatban addig minden este beszéltünk órákat, mindig tudtuk mikor ér haza a másik és vártuk egymást, ha késett egyikünk a másikunk nem borult ki, hogy na biztos megcsal vagy miért nem keres. Biztos dolga akadt, majd jön, jött is és elmesélte hogy mi volt. Ha program volt este, akkor előre mondtuk, akkoris beszéltünk legalább két mondatot aznap, hogy milyen napja volt a másiknak vagy lehet elmaradt de nem volt miatta kiborulás vagy kétségbeesés. Nem csináltam/csinálok abból ügyet, hogy mit csinál éppen. Van nekem saját dolgom, csinálom azt és azzal foglalkozok nem azzal, hogy jajj ő vajon mit csinál. Tudok nélküle is létezni, élni hosszútávon nem, de létezni igen :)


Ex viszont kiborított ezzel a mindennap beszéljünk telefonon, hívogassam mizujs vele, járjak be hozzá a munkahelyére meglátogatni, mert csak egyetemista vagyok, ráérek. És egyébként is számoljak be percre pontosan mit csináltam aznap vagy fogok csinálni, mert ugye nem fiúkkal találkozom? Szakítás is lett a vége.


23N

2013. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ugyebár egy párkapcsolatnak a bizalom az alapja, akkor mi a fenének kell gyanakodni a másikra ok nélkül? És nem adni egy perc nyugtot sem a partnernek...
2013. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi már házasok vagyunk. De az együtt járásunk korszaka az msn idejében volt:) Esténként ott beszéltünk pár órát, az alatt a 3 nap alatt amit mindketten otthon töltöttünk.


Illetve nap közben 1 smsváltás. De ez nem volt minden napos, hogy ne fogyjon hamar a pénzünk.


Viszont ezt mindketten igényeltük is. Eleinte hagytam hogy ő keressen, hogy meg tudjam figyelni, milyen igényei vannak ezen a téren. Nem akaszkodtam rá.

Volt olyan is, hogy írt délután, én meg csak este néztem meg a telefonom mert elaludtam. És akkor mindig várt egy másik üzenet is amiben aggódik, hogy jól vagyok e , mert nem válaszoltam:)


Tehát úgy alakult, hogy hasonlóak az igényeink, és egyikünknek sem kellett visszafogni magát.


Ha nem hívogatod óránként, és hagyod hogy nagyobb %ban ő keressen, szerintem nem lesz baj.


Foglald el magad. Ne minden gondolatod körülötte forogjon. Én sokat olvastam mindig is mert imádok, vagy tanultam, neteztem, vagy sorozatot néztem.


27/N

2013. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!