Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem fura, mikor tizenév...

Csak nekem fura, mikor tizenévesek azt mondják "a párom"?

Figyelt kérdés

Nekem ez a párom, inkább olyan középkorúakat jutatt eszembe, akik nincsenek megházasodva, de már azt se mondhatják, hogy a barátom, barátnőm. Én sose mondom így, eleinte a barátom volt, mostmár a vőlegényem, aztán a férjem lesz. De felnőttektől mondjuk nincs bajom vele, egyáltalán. De láttam itt már olyat, hogy 14-17 éves lánykák meg fiúcskák írták, hogy a párom. Csak szerintem vicces, furcsa?

23/L


2011. júl. 18. 08:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Még ebbe így nem gondoltam bele, de igazad van, tényleg furcsán hangzik... :)
2011. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Jobb mint a:pasim,csávóm...stb.
2011. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
szerintem nem jobb :)
2011. júl. 18. 08:37
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Számomra is megmosolyogtató! :)

Az én szótáramban a "párom" az, akivel nemcsak hogy közösen tervezzük a jövőt, de egy fedél alatt is élünk, mégpedig önállóan, saját keresetünkből élünk meg mindenkitől függetlenül.

2011. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Majd kinövik....:)
2011. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor csak mondják inkább azt, hogy a barátom.
2011. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
De jobb, mert ha azt mondod a barátodra hogy pasim/csávóm az szerintem nem feltételez olyan hatalmas szerelmet + nekem az jön le belőle, hogy még fiatal a kapcsolat.
2011. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
A mai fiatalok tisztelet a kivételnek koravének. talán ezzel lehet az általad felvázolt dolog összefüggésben. Engem mondjuk ez a páromozás annyira nem is borít ki, mint az anyós após kifejezés ebben az életkorban, 2 heti ismeretség után.
2011. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ebbe semmi furcsa nincsen, ha komoly kapcsolatról van szó. Én is így hívom a PÁROM. :) 18/L
2011. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

14-15 évesen szerintem a legtöbb gyerek nem halálosan szerelmes, max beképzelik maguknak. És a párom nekem is azt jelenti, akivel együtt élek, saját keresetből. Ő nevezetesen a férjem. Csak mosolyogni tudok a 14-15 éves komoly gyerekeken, akik minden, és mindenki ellen fordulnak a "párjukért", akit amúgyis elhagynak kb 2 hét múlva.



A másik mosolyogni való szerintem, mikor a szerető mondja egy másik nő férjére: a párom. Pedig közel sem az ő párja, hanem a feleségé, neki max szextársa, vagy valami ilyesmi.

2011. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!