Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 éves magas beosztásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves magas beosztásban dolgozó, korábbi élsportoló vagyok. Két nő között kell választanom. Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
20 éves házasságom során két gyerekem született, akiket mindennél jobban szeretek. Ők most 13 és 10 évesek. A házasságom harmonikusan működött egészen 2009-ig:akkor a feleségem szerelmes lett egy férfiba. Azért, hogy a családot egyben tartsam és a feleségemet visszakapjam, bármire hajlandó voltam: ajándékokkal halmoztam el, utazásokat kapott,nem kellett dolgoznia, családi ház építkezésébe fogtunk.... Időközben ez a próbálkozás minden pénzemet elvitte, anyagilag teljesen padlóra kerültem (korábban luxus életet tudtam biztosítani nekik). 2012 egyik délutánján újra arra mentem haza munka után, hogy a feleségem megbeszélte a gyerekekkel, hogy holnaptól két otthonuk lesz, mert ő újra talált magának valakit (egy huszonéves, korban sem hozzáillő kisfiút). Elköltözött, én pedig később találkoztam egy számomra kedves lánnyal. 29 éves, gyermektelen, szakmájában sikeres, vonzó nő. Gondoskodó, és elhalmoz a szerelmével, rajongásával. Olyan figyelmet és törődést kapok tőle, amit korábban még sohasem tapasztaltam. A szexuális életünk is olyan, amilyet álmodni sem mertem volna. Neki anyagiakban nem tudok már semmit sem nyújtani, igaz, ezt nem is várja el. Elfogadta a gyerekeimet és ők is a barátnőmet. Ezt a kapcsolatot viszont beárnyékolja a mai napig tartó válási és gyermekelhelyezési procedúra. Egyre többet vitázunk, mert a barátnőm türelmetlen, rosszul viseli a kialakult, nem egyértelmű helyzetet, és azt, hogy a feleségem a gyerekeket is felhasználva újra vissza akar költözni hozzám. A fiatal fiúcska hamar lelépett mellőle, most újra nálam próbálkozik. A bírósági tárgyalásunk dec. 4-én lesz, addig tiszta vizet kell öntenem a pohárba. Vissza kell fogadnom a hűtlen feleségem a család kedvéért vagy merjek belevágni az ismeretlenbe a barátnőmmel?

#válás #újrakezdés #döntésképtelenség #gyermekelhelyezés #próbálkozás #felrelépés #két nő közötti döntés #feleség visszatérése #házasság a gyerekek miatt
2013. nov. 13. 11:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

Nincs itt probléma, dobd mindkét nőstényt és keress egy harmadikat.



Az egyik hűtlen, másik meg követelőző.

2013. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

szerintem olvasd el meg eyszer amit kerdeztel. abszolut egyertelmu a valasz belole.

es ahogy valaki felettem irta. gyermekeid 3-4 ev mulva kirepulnek es akkor mi lesz? az anyjukkal szeretnel elni, ahol mindig azon kellene aggodni hogy kivel csal meg, vagy egy szereto es gondoskodo masikkal?


37F

2013. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
56%

A bíróság a nőnek ítéli a gyereket midnen esetben. Akkor is ha alkoholista drogos tömeggyilkos a luvnya. tehát ilyenről ne is álmodj.


A maradék vagyon feleződik.


Én a helyedben lépnék, bármi áron, mert ha megint viszket a pi.csája a nejednek megint félre fog kúr.ni. Ez egy nőtípus, ba.szni fog fűvel-fával és egyre durvább esetek lesznek.

2013. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

A kérdésedbe ott a válasz:


"Olyan figyelmet és törődést kapok tőle, amit korábban még sohasem tapasztaltam. A szexuális életünk is olyan, amilyet álmodni sem mertem volna. Elfogadta a gyerekeimet és ők is a barátnőmet.

2013. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
n
2013. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Válaszd amelyiknek nagyobb a melle...ha ennyire nem tudsz dönteni te 'férfi'! :D
2013. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A 29 éves jó lesz neked!
2013. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerencsés fickónak mondhatod magad, ha találtál valakit, aki elfogad úgy, ahogy vagy, rajong és szeret Téged (ráadásul a gyerekek is elfogadták)! 41 évesen, ex-sportolóként, 2 gyerekkel, nincstelenül....


Van egy mondás, az ember csak akkor döbben rá mit veszített, amikor elveszítette...



A helyedben nem gondolkodnék!

2013. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"magas beosztásban dolgozó, korábbi élsportoló vagyok"

és ez kit érdekel? ilyen starttal nem lehet eldönteni, hogy panaszkodsz vagy dicsekszel.


hiába teper, a volt asszonynak új farok kell majd ismét (mivel rákóstolt egyszer), az új tyúknak meg majd gyerek, ergo sehogy nem jársz jobban.

2013. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

remek a fizikuma- figyelemfelhívásként megvillogtatta már az első sorban- , nem okozhat gondot néhány kört lefutnia 1-2 (rövid)szoknya után.



mellesleg igen jól fizető állással dicsekedhet- ezt is diszkréten beleszőtte az első mondatba- , szóval nem is kell sprintelni (amihez már némileg öreg végülis, de távol álljon tőlem, hogy vérig sértsem, van épp elég baja a kikent lúvnyákkal), elég ha meglóbálja a delikvens előtt a slusszkulcsát, a csóri azonnal térdepelő pozíciót vesz fel elismerése gyanánt. ínség van ez a szerencséje, a pénzéhes riban-coknak egy ilyen töketlen p.öcsre is szükségük van.

2013. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!