Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolsz, ha nem éred el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolsz, ha nem éred el a külföldön dolgozó párodat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta..


Ugyanazt, mintha itthon nem érem el ...


Egy ideig nem idegesítem magam, majd elkezdek aggódni, küldök sms-t is. De nem hívom percenként-óránként. Ha látja, hogy 3 szor hívtam és sms-t us írtam, akkor fel fog hívni, vagy jelentkezik amint tud.

Teljesen mindegy, hogy 3 hívást és 1 sms-t lát-e vagy 200 nem fogadott hívása lesz 20 új üzenetttel...

2013. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát az én párom itthon dolgozik, viszont villanyszerelő... 1 pillanat alatt meglehet a baj, mégsem szoktam aggódni, persze megfordul ez-az a fejemben, de aztán elvetem ezeket a gondolatokat... sokszor pincében dolgoznak, vagy olyan helyen ahol nincs térerő ezért ha ki van kapcsolva nem szoktam aggódni... ha csörög és nem veszi fel akkor pedig tudom hogy vagy a létrán áll és a vezetékek a kezében, vagy a főnőkkel beszél. mindig visszahív.
2013. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tegnap este fél8 kor hívtam, és negyed 11ig próbálkoztam. Aztán jött egy sms a semmiből, hogy evett meg fürdött... 2,5 órán keresztül.

Ma ismét próbáltam hívni, mert s.o.s. meg kellene beszélnünk valamit (az ő ügyét intézem és a megkérdezése nélkül nem szeretnék dönteni), de nem érem el.

Hiába irok neki smst, hogy fontos hogy beszéljünk.

2013. okt. 26. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Tudom, mihelyt lesz lehetősége hív. Ha viszont kicsöng a telefonja, hosszabb nem jelentkezés után akkor keresek elérhetőséget pl kollégát, de nem pánikolok, és azt sem keltek.
2013. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező ilyen esetben én megírnám neki sms-ben, hogy ha nem vagy hajlandó a saját érdekedben felvenni a telefont, hogy ezt vagy azt elintézzek helyetted, akkor nem teszem, old meg magad.
2013. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom kerdezo neked nem az jutott eloszor eszedbe h baj lehet vele hanem vki massal van.

En tuti nem gondolnek semmire biztos nem er ra. De ha mondjuk nem hiv visszs sokaig es el sem lehet erni tovabbrs sem akkor kezdenek aggodni h van-e vele vmi gond.

Ha meg olyan jar a fejedben h megcsalhat es pl meg is teszi akkor hiaba a sok keresgeles meg az attol igaz lesz es az ilyet keresni sem kell mert ugyse tudsz mit tenni.

2013. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem gyakran órákig nem lehet elérni, sőt utána elfelejtem megnézni, hogy hívtak-e...

A legjobb amikor szimplán otthagyom valahol (szüleimnél, sógoroméknál, otthon, )vagy csak betettem a kabátzsebembe amit a szekrénybe.

Mivel a telefonommal nem vagyok összenőve eszembe sem jut.

Ezzel szoktam bosszantani a férjemet, van amikor este 10 kor hazajön munkából.

Kérdezi hol jártam...éééen sehol, reggel boltban..

Err nezzem meg a telefonom...

8 nem fogadott, anyu apu, ő... Mert már a szüleim aggódtak, hogy nem hívom vissza őket, ezért a páromon a munkahelyén is kerestek...


Tehát pár óra kiesés az semmi...

Nem tulajdonítanék jelentőséget...

2013. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt utálom a mai világban! Most komolyan mindig, minden percben készenlétben kell állni, hátha hívnak? Nem lehet 2-3 órát kikapcsolva az a rohadt telefon?

Most kezdtem az egyetemet, a többieknek állandóan a fülükön lóg a mobil, és engem néznek hülyének, hogy a szüleimet akkor hívom fel, ha épp eszembe jut. Ja, és anyámat, hogy nem kap szívinfarktust, ha előadáson vagyok és nem veszem fel. Az eszem megáll...

2013. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Először arra gondoltam elhagyta a telefonját vagy ellopták tőle.
2013. okt. 26. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem se az jutna eszembe hogy baj történt, mert akkor nem írta volna vissza, hogy evett meg fürdött.....
2013. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!