Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdekli, hogy nincs pénzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekli, hogy nincs pénzem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tervezzük, hogy összeköltözünk. Nagyon belelendült, hogy miket kellene venni. Az alap dolgok már megvannak, de most előjött a hiperszuper 3D tv, fotel, stb. Én jeleztem, hogy nem tudok mindenből a legdrágább cuccot megvenni neki, mert nincs olyan rengeteg pénzem. Erre ő azt vágta hozzám, hogy nem érdekli, neki sincs sok, és hogy oldjam meg, mert ezek kellenek. Mit tegyek? Már azon gondolkozok, hogy akkor maradok inkább itthon a szüleimmel.
2013. nov. 13. 15:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

6 éves párkapcsolatom van, az összeköltözést tervezgetjük (korunk miatt, csak most lett megoldható). Nem keresek a legjobban, de nem is a legrosszabbul. Beszélgettünk, megmondtam neki, hogy valószínűleg, nem tudjuk majd megengedni a legújabb technikai csodákat. Erre annyit mondott, hogy pontosan tudja, hogy mit engedhetnénk meg magunknak, és mit nem.

Keresek annyit, hogy az én fizetésemből vígan kijöjjünk, és félre is tudjunk tenni, de mondta hogy ő is dolgozni akar. Szerintem ez egy nagyon érett felfogás. A te barátnőd még nagyon gyerek. Valószínűleg, csak mutogatásból akarja. Ilyen barátnő mellett, jobb ha még a szüleidnél maradsz.

2013. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon rábuktak némelyek a kérdésre, és előszeretettel élveznek arra, hogy dobálhatják a "rénzéhes ribi" jelzőt. Az én tippem inkább az lenne, hogy valami kis elkényeztetett királykisasszonyról lehet szó, akinek olyan szinten a s.egge alá toltak mindent, hogy természetesnek veszi a dolgokat.

Vagy dobd ki a fenébe, vagy mondd meg, hogy neki is van lehetősége dolgozni, oldja meg ő!

2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán dolgozik a barátnőd vagy csak követelőzik?
2013. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#20: nem, ez csak azt bizonyítja, hogy a kérdező barátnője hajt az anyagi javakra.
2013. nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Lehet ezt máshogyan is. Nem mindegyik "pénzéhes ribi" :))) (el ne hidd ám)

Amikor én megismertem a páromat,(most már feleségemet) ő gyakornok volt egy újságnál éhbérért, én pedig

pályakezdő közalkalmazott szintén éhbérért. Egy év után albérlet, közösen. Öreg széteső ágy, foltos vacak kád,

a TV egy kis régi fekete-fehér képcsöves szutyok volt, egy hordozható magnóba épitve. A képtáló ha volt 15 centi.

A család sokat segitett amennyire tudott, a lakásvásárlás, és berendezésben is, akkor meg jöttek a hitelek,törlesztők, minden váratlan kiadás (egy megfázás, és 5e forintos gyógyszertári kiadás) kompletten fejtetőre rakta a havi költségvetést. Volt, hogy két hétig tesco májkrémes kenyér volt az ennivaló.Én kaptam szülinapomra 3 párizsit egymáson egy gyertyával, az volt a "torta". Nálunk is volt néha "hiszti", hogy végre csirkemellet akarok enni.(kibukás belefér az életben :D ) Mert akkor már nem láttunk olyat két hónapja. És olyan is, hogy az utolsó pénzükön már nem kenyeret vettünk, hanem egy

kis üveg szilva páleszt (sose felejtem el), mert kivoltunk.

Most van nagy lakás, autó, fullra berendezve, LED tv, bőrkanapé, és nincsen tartozás sem. Van rendes munkánk (nem is rossz fizuval), és összeraktuk, kinyögtük, összetartva, egymásnak vetve a hátunkat tökmindegy mi jött szembe! Mert családi segitséggel sem volt egyszerű, nagyon nem. És meggyőződésünk mindkettőnknek, hogy a másik nélkül sehová sem jutottunk volna. Ezt jelenti, hogy valaki társ, vagy sem.

Ezzel a lánnyal ez erősen kérdőjeles, de inkább nem.

2013. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem pénzéhes ribi, viszont éretlen, nem gondol bele a másik helyzetébe, és követelőző. Ez se sokkal jobb.
2013. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

hagy a fenebe...


ha most ilyen akkor kesobb meg roszabb lessz....


miere hiper szuper 3D tv ???


egyaltlan mire kell TV.. szerintem egy jokora monitor es egy gep szuper ... a TV ben csak egy rakas szemet es reklam van ... de a gepeden azt nezel amit akrsz reklam megszakitas nelkul


25f

2013. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
21L és 23F. Dolgozik, de nem igazán tudja kezelni, értékelni a pénzt. Egyetlen gyereke a családnak, mindig mindent megkapott, most meg én szívom meg ennek a levét. Én nekem ha kellett valami, megdolgoztam érte, ő meg kért egy kis pénzt a szülőktől rá. Még 20 évesen is ez ment.
2013. nov. 13. 17:29
 29/31 anonim ***** válasza:
Úgy érzem válaszoltunk a kérdésedre, de nem csak erre az egyre, hanem amire gondoltál azokra is :)
2013. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Oldjam meg? Megoldanám. Kivágnám mint az a bizonyos cicust üríteni...
2013. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!