Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élsz, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élsz, egyik ex bejelöl face-n. Mit teszel?

Figyelt kérdés

Párom azt mondja, hogy ne jelöljem vissza, mert rosszul esne neki. Az exxel kb 6 éve szakítottunk, azóta pár mondatot neten váltottunk, de azt is rövidre zártam. 2 éve gyereke is született. Egyébként nem volt semmi konfliktusa ezzel a csajjal, csak irritálja. Persze visszajelölés után letiltanám.

Mostani párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Soha nem volt olyan lépésem, amiért bizalmatlan kéne, hogy legyen felém.

Egyébként van fent neki is, nekem is több exem, de őt nem akarja az ismerőseim között látni.

Tudom hogy ez a kérdés kegyetlenül gyerekes, de kíváncsi vagyok, hogy erre hogy reagálna más, már csak azért is, hogy van e olyan lány aki ugyanilyen szituban megsértődne.

28N - 30F (Én vagyok az F)



2013. nov. 13. 17:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
ha nem olvasom le a leírást akkor azt hittem volna hogy 13 évesek vagytok. Visszajelölöd és kész.
2013. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én még akkor se jelölném vissza, ha nem lenne pàrkapcsolatom....
2013. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kort azért írjatok, mert kíváncsi lennék ki hány évesen gondolja azt amit ír. Én már túl vagyok az utálok minden exemet korszakon. Ember és kész.
2013. nov. 13. 17:09
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Simán visszajelölöm/ném. Jó nagy bunkó az, aki nem így tesz, mikor X éven keresztül kapcsolatban állt az illetővel.

Nekem ez a véleményem:D

2013. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Párodnak nem esne jól, nem jelölöd vissza. Kész.
2013. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
5 Egy "pár" nem szólhat bele, egy ember multjába.Pont.
2013. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 NyolcOne9 ***** válasza:

Ebben a döntésben zárd ki a barátnődet és úgy cselekedj. Ha vissza szeretnéd jelölni, akkor tedd. A barátnődnek fel kell fognia 28 évesen, hogy vannak exek az életedben, nem véletlenül vagy vele gondolom. Tehát nincs oka féltékenykedni.

24F

2013. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól még az ismerősöd, szóval nem értem, miért ne lehetne visszajelölni.
2013. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nekem is az ismerőseim között van a 2 exem. És? Ismerem őket, könyörgöm. Soha egyikkel sem leveleztem ott, nem szoktunk beszélgetni, de nem utáljuk egymást. Az irritálna engem, ha te pl lájkolgatnád a képeit, posztjait, vagy írkálnátok egymásnak privátban vagy a másik üzenőfalára. De a szimpla ismerősnek jelölésben semmi sincs.

24/N

2013. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Ismered vagy sem? Ez a kérdés: az fb erről szól.


Más: ha a kedvesednek ez rosszul esne, akkor ne ringasd magad olyan álomvilágba, hogy nem féltékeny. Bizony olvassa a telefonod, ha megteheti az e-maileid stb. S ez csak fokozódni fog. S ehhez nem kell okot adnod, vannak ilyen típusok.

2013. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!