Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élsz, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élsz, egyik ex bejelöl face-n. Mit teszel?

Figyelt kérdés

Párom azt mondja, hogy ne jelöljem vissza, mert rosszul esne neki. Az exxel kb 6 éve szakítottunk, azóta pár mondatot neten váltottunk, de azt is rövidre zártam. 2 éve gyereke is született. Egyébként nem volt semmi konfliktusa ezzel a csajjal, csak irritálja. Persze visszajelölés után letiltanám.

Mostani párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Soha nem volt olyan lépésem, amiért bizalmatlan kéne, hogy legyen felém.

Egyébként van fent neki is, nekem is több exem, de őt nem akarja az ismerőseim között látni.

Tudom hogy ez a kérdés kegyetlenül gyerekes, de kíváncsi vagyok, hogy erre hogy reagálna más, már csak azért is, hogy van e olyan lány aki ugyanilyen szituban megsértődne.

28N - 30F (Én vagyok az F)



2013. nov. 13. 17:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16 Az ilyen ember, aki igy vélekedik mint te, azzal az élet pokol lehet.
2013. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Részemről bejeztem témát.

Köszönöm az eddigi válaszokat, akik megértettek, és nem a hibát keresték.

Itt az ideje, hogy én is osszak egy kis észt.

2013. nov. 13. 18:16
 23/33 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban élsz, egyik ex bejelöl face-n.

Visszaigazolom. Mert ha ismerem, akkor bunkóság arra menni, hogy nem.

2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
17 -es vagyok. Mindig tudtam , hogy az értelmi szint és az életkor nem arányos egymással , de néha még most is ledöbbenek , hogy mennyire nem. Lehet röhögnél a problémáimon , bár annyit megsúgok , hogy én ettől egy fokkal komolyabb dolgokat szoktam problémának tekinteni.
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Aha, értelek. Csak te nem engem kisfiú.
2013. nov. 13. 21:24
 26/33 A kérdező kommentje:

Egyébként honnan veszed, hogy ez nekem probléma? Mert én egy szóval se írtam. Ez csak egy kérdés. Fáj neked, menő?

Nekem meg az fáj, hogy a balesetem miatt a bal kezemet egy hónapja nem tudom használni. Na ez a probléma. És nem az hogy a családod állja e a hétvégi bulidat vagy nem.

2013. nov. 13. 21:29
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem anonim oldalakon szoktam menőzni. Maradjunk annyiban , hogy nem ismerőjük egymást. A kérdésre válaszoltam , amit akárhogy nézek , az jön le , hogy hülyeségeken , felesleges dolgokon problémázol. bocsi
2013. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben köztetek, akkor tényleg hülyeség emiatt balhézni, meg megtiltani, hogy visszaigazold az exed. Ő is az ismerősöd és része a múltadnak, de ez még nem jelenti azt, hogy akarsz is tőle többet, mint hogy ismerősök vagytok.


Ha nincs oka a féltékenységre, akkor nekem nem tudná megtiltani a barátnőm, hogy visszajelöljem. Ne hisztizzen, hanem nőjön fel: mellette vagyok, őt szeretem. Ha pedig meg akarnám csalni, akkor egyrészt ezen kívül is meg tudnám tenni, másrészt nem a facebookon keresztül tenném.

2013. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Na végre emberi hangnemet érzékelek a leírt mondatodban. Köszönöm. Elhiszem, hogy egy kívülállónak ez nevetséges, nekem is az, de egyfajta ideg került belém emiatt a téma miatt, és megkérdeztem mások véleményét. De attól függetlenül nekem a tisztelet nagy szó, és ha valaki nem adja meg, még itt, névtelenül se, az igen rosszul érint. A bocsánatkérésedet pedig elfogadom. ;)
2013. nov. 13. 22:09
 30/33 anonim ***** válasza:
@29: Összetévesztesz valakivel. A 28-as volt az egyetlen hozzászólásom a kérdésedhez.
2013. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!