Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel engeszteljem ki? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engeszteljem ki? Fiúk főként minek örülnétek?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem én meg rá 3 hétre buliba csókolóztam egy másik fiúval amit elmondtam neki amikor vissza akart szerezni..azóta többször is találkoztunk és folytatni szeretnénk csak rosszul esett neki ez amit tettem...és nem tudja, hogy menni fog-e hogy ezt elfelejtse.. többször volt már szex is azóta... de azon kívül, hogy foglalkozom vele kimutatom, hogy ő kell nekem stb.. mit tegyek? Valami ajándékra gondoltam, hogy csinálok neki.. de nem tudom, hogy mit.. :( ötletek?
2013. nov. 13. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én annak ha lehajolnál és jól seggbe rúghatnálak.
2013. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ajándékkal nem fogod visszaszerezni a bizalmát,ebben biztos vagyok és kárpótolni sem tudod.Legalábbis engem nem lehetne.De bennem mindig minden miatt ott marad a tüske.
2013. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Térdelj le elé és hagyd, hogy keményen megszopasson.
2013. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
add meg a popód:D
2013. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ezzel nem.. de kedveskedni akarok neki.. de tudom, hogy imád minden kis apróságot stb... és tudom, hogy jól esne neki ha valamit készítenék stb.
2013. nov. 13. 20:10
 6/15 Rocker-Gabesz válasza:
tisztázni szeretném.Te sexeltél a csókolózott pasival vagy az 'exedel' kavartál?
2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a buliba egy másik sráccal csókolóztam és az exemmel szexeltem azóta többször
2013. nov. 13. 20:17
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Undorító vagy!

Azzal leped meg a legjobban és annak örülne,ha eltűnnél az életéből!

2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szakított és rá 3 hétre történt ez!!! és úgy dobott, hogy semmit nem csináltam csak össze vesztünk egy hülyeség miatt. előtte rá se néztem más pasira mikor együtt voltunk. az ilyen kommentekre meg nincs szükségem....!!!!! ti vagytok az undorítóak, hogy megint csak a lehurrogás megy....
2013. nov. 13. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen.Itt rád.Mert undorító vagy,Másrészt mert vissza akarod magad könyörögni.Ha annyira akarnád nem kavarnál mindenféle jöttment alakokkal!

Bukta van kislány!!Többszörösen is!

2013. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!