Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel engeszteljem ki? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engeszteljem ki? Fiúk főként minek örülnétek?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem én meg rá 3 hétre buliba csókolóztam egy másik fiúval amit elmondtam neki amikor vissza akart szerezni..azóta többször is találkoztunk és folytatni szeretnénk csak rosszul esett neki ez amit tettem...és nem tudja, hogy menni fog-e hogy ezt elfelejtse.. többször volt már szex is azóta... de azon kívül, hogy foglalkozom vele kimutatom, hogy ő kell nekem stb.. mit tegyek? Valami ajándékra gondoltam, hogy csinálok neki.. de nem tudom, hogy mit.. :( ötletek?
2013. nov. 13. 20:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem könyörgök neki... ő keres mindennap és ő is ugyanúgy akarja.... én meg kedveskedni akarok neki.
2013. nov. 13. 20:33
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
uramatyám emberek... ezt komolyan gondoljátok, hogy a lány szemét, mert szakítás után, szinglin smárolt egy pasival?? nem hiszem el, hogy ilyen bal...fácánok vagytok. most tényleg...
2013. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

igen!

De csak azért mert vissza akar menni a volt pasijához.Ha tényleg komolyan gondolta volna akkor nem csókolózott volna azzal a sráccal

2013. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%
megérdemelted, megcsaltad, ez jár neked. ő szerintem már csak dugni jár össze veled, aztán el fog hagyni.
2013. nov. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Rocker-Gabesz válasza:
Osztom 12 es véleményét.A mai világban?ez csak 1 csók és legalább elmondta neki aztán már a pasi dolga hogy feldolgozza és hogy vele marad.Nem SEX volt és még ha az is megint a pasi dolga :D itt az a baj hogy nem a kérdésre válaszoltok hanem előítéletesek vagytok.Sohasem tudjátok hogy veletek mi történik,mikor derül ki hogy a párotok mi bűnt követett el miközben veled járt.Sajna még MAgyaro.-on elég Tabu ez a Sexről beszélés.Szerintem fel fogja dolgozni az esetet ha veled marad,és kényeztesd kedvére.
2013. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!