Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Milyen pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen pasi az olyan, aki az egy éves évfordulónk hétvégéjén előbb megy el egy metálkoncertre, mint h a barátnőjével töltse azt a pár napot, ami csak róluk szól és csak az övék?

Figyelt kérdés

Ez a romantikáról és a közös programokról szól nem? ( a lány utálja a metált, discos. )

És h fokozzam : milyen pasi az olyan aki végül nem megy el arra a koncertre , ám 1 évvel később, a 2 évesük előtti héten felhozza egy összeveszés alkalmával, h azóta is minden nap nagyon bánja ???????!!!????

Nemet és kort írjatok légyszi. Köszönöm.

18/L


2009. nov. 17. 21:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
annyi koncerten volt már...de totál megértem h azok ritkán lépnek fel, de 1 éves évfordulója is egyszer van az embernek "Vele". és totál más az 1éves mint a 2 éves....emlékszem tavaly anyira vártuk, visszafelé számoltuk a napokat stb:)annyira jó volt:)tervezgettünk stb. nagyon romantikusra sikeredett. mostmeg..:( mintha már annyira snassz lenne:( az ideji biztos nem lesz olyan mint a tavalyi...:( és örülök h nem ment el tavaly! és hálás is voltam/vagyok!és az lenne a legjobb ha ő is örülne ha már így alakult...akkor mért kell felemlegetnie még egy évre rá is ha összeveszünk???ha már így döntött (magától) mért kell mindig felhoznia? h rosszul érezzem magam? v ha még így is érzi mért adja a tudtomra?????:S ennyi jóérzés nincs benne?
2009. nov. 19. 23:45
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Nálam ne lenne ilyen probléma. Én is inkább mennék a pasimmal metálkoncertre, mint romantikázni, mint két idióta, ez nem az én stílusom.

Amúgy egy ilyen "romantikázást" el lehet halasztani.

Bocs, de túlreagálod.


21/L

2009. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
00.34-es vagyok. Örülnél, hogy nem egy discós zseléshajú, stb (nem írom már tovább), szóval, hogy normális barátod van, akinek jó az ízlése. :)
2009. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Te diszkósként nem érted, mit jelent egy metalos életében egy ritkán idelátogató külföldi zenekar koncertje, amit nagyon szeret. A diszkó zenében nem tudod megfogni azt a különbséget, hogy mit jelent gépről illetve élőben hallani a zenét. Ezek olyan ÉLMÉNYEK, amiket hónapokkal előre várunk, amikre gyűjtünk, ha kell, és amiket évekkel később is emlegetünk, őrizgetjük, sőt kirakjuk a jegyeket, stb. stb.. Amik kiemelnek a hétköznapokból. Én pl. amíg élek el nem felejtem a miskolci Operafesztiválon a Therion szimfonikus koncertjét, a Szigeten a Nightwisht-t, SZIN-en a CURE-t, a Metal Manián a Moonspellt és az Apocalypticát, vagy a lipcsei wave Gothik Treffent, amit az unokáimnak is mesélni fogok :D


Nem tudom elképzelni, hogy mainstream, diszkós, stb. emberrel járjak, soha nem is volt rá példa, pont azért, mert nem értenénk meg egymást, és a külső miatt valószínűleg nem is tetszenénk egymásnak. De tény, hogy időnként láttam rocker fiú-divatos lány párokat. Bár megjegyzem, nem sokat, általában hasonlót keres mindenki. OK, Ti úgy látszik, tartósan együtt vagytok, de akkor jó lenne tiszteletben tartani, hogy mi fontos a másiknak. Egy metalosnak a ZENE nem "háttérzaj", hanem a lelke kifejeződése!

Én soha meg nem fosztanám a páromat valamitől, amit vár, ami fontos neki, és én sem tűrnék ilyesmit! Inkább elmehettél volna vele Te is, nem minden metal hasonlatos a Cannibal Corpse-hoz, van sok olyan, amit bárki értékel. Lehetnél nyitottabb!

Ugyanakkor abban teljesen igazad van, hogy ha akkor DÖNTÖTT a srác, azaz nem ment (rosszul tette, de Te is, hogy ilyennel zsaroltad), akkor felhánytorgatni már felesleges és bántó is. A köv. hónapokban is lesznek jó koncertek, mi lenne, ha elmennétek egyre, megígéred, hogy el is mégy vele, de akkor fátylat arra a régi incidensre? Hm? Mit szólsz? :)

2009. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28/N ha ez számít.
2009. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én is romantikus típus vagyok, de ha szembe kell állítani a koncerttel, vagy mással, ami számomra fontos, az enyhén szólva nem tetszik...
2009. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
45%
milyen pasi? rocker !!!
2009. nov. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A srác áldozatot hozott a kedvedért, amikor nem ment el a koncertre, mai neki fontos volt, hanem azt csinálta ami neked volt fontos.

Ezel nincs semmi baj, egy kapcsoltban mindkét félnek kell áldozatokat hoznia, és eza maga módján szép dolog.

Vezekedések alkalmával meg mindenki fel szokta hozni a korábbi sérelmeit, áldozatait. Gondolom te is. Ezzel sincs semmi gond.


Szerintem hibát itt úgy lehet elkövetni, ha nem áldozatként fogod fel a párod korábbi tettétm, hanem úgy hogy ez neked jár, meg hogy nem is adott semit, mert neki is jó volt romantikázni. Ez igenis áldozat volt, és egyrészt meg kell köszönni "Olyan jó volt veled az első évfordulón együtt!", másrészt legközelebb hasonló helyzetben neked kell áldozatot hozni, hogy akkor az ő akarat érvényesüljön.

2009. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Vagy nagyon nagy rajongója az együttesnek és úgy érzi nem hagyhatja ki vagy csak szimplán bunkó...


16/F

2010. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi van Veletek azóta, együtt vagytok még?
2010. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!