Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Milyen pasi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen pasi az olyan, aki az egy éves évfordulónk hétvégéjén előbb megy el egy metálkoncertre, mint h a barátnőjével töltse azt a pár napot, ami csak róluk szól és csak az övék?

Figyelt kérdés

Ez a romantikáról és a közös programokról szól nem? ( a lány utálja a metált, discos. )

És h fokozzam : milyen pasi az olyan aki végül nem megy el arra a koncertre , ám 1 évvel később, a 2 évesük előtti héten felhozza egy összeveszés alkalmával, h azóta is minden nap nagyon bánja ???????!!!????

Nemet és kort írjatok légyszi. Köszönöm.

18/L


2009. nov. 17. 21:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy h érdeklődsz:)

2 hónapja szakítottunk.1hónapja lettünk volna 3évesek.

A szakítás oka nem a zenei ízlésünk ellentéte volt :D, hanem hogy én egyetemre mentem ő pedig gimis még. Zavarta, hogy "én járok előbb", meg, hogy ott minden 2. héten buli van...én meg elég bulizós típus vagyok.

Az én oldalamról pedig, így hogy egyetemre mentem sok új dolog lépett be az életembe...az ismerkedés, a bulik stb...

Én látok rá esélyt h mi még összejöjjünk később...

Azóta is tartjuk a kapcsolatot ( néha beszélgetünk neten keresztül...), de mindkettőnknek van valakije.

Neki is, és nekem is így volt a legjobb...élhetjük az életünket..:)mégiscsak 15 évesen jöttem vele össze...:D

De ettől függetlenül még most is hiányzik!

2011. jan. 2. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!