Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy ilyet erzek amikor meg latok egy szuz lanyt? L

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok. mar fel eve nem szuz. baratommal tortent meg nem fajt nagyon es figyelt rama baratom szoval jo volt. de ha megis meglatok egy szuz lanyt vagy akar egy kislanyt es eszembe jut hogy szuz ilyen megmagyarazhatatlan fajdalmat erzek vagy nem is tudom.. mintha citromba harapnek teljessen.. pedig nincs bajom veluk egyaltalan..de mitol van ez??
2013. nov. 14. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Superman jó szokása, hogy belelát az emberekbe. Szó szerint. neked is van röntgenlátásod?
2013. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs de szerintem nagyjabol meg latszik hogy ki az es.ki nem.. meg egy 12eves kislany nem hinnem hogy ilyeneket csinalna..
2013. nov. 14. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatt még sem akartad "beszennyezni magad", korainak vélted. Szerintem. Ez van. Bár, ha harminc évig nem nyúlnak hozzád, drága jó biosztanárom azt mondta, visszakaphatod eredeti állapotába a...Azt.
2013. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha nem hinnéd,nézz körbe kicsit jobban :D Mert nem egy ilyen kislány van sajnos.
2013. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mai világban nem tudni a 12 évesekről sem biztosra.
2013. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozom mostanában, vajon ki szűz, s ki nem. :D

Pontosan mit is érzel? Fájdalmat, hogy te már nem vagy szűz?

2013. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hanem ha magara arra gondolok hogy szuz,szuk meg minden..
2013. nov. 14. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülsz neki, hogy nem vagy már szűz, és lenézed azokat, akik azok. Igen, lenézed, mert szánod őket, nem sajnálod.
2013. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez hulyeseg mert egyaltalan nem nezem le oket meg szerintem egy lany minimumm 16eves koraig maradjon is az. mert az a normalis
2013. nov. 15. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!