Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? ( Elsősorban férfiak válaszát várom! )

Figyelt kérdés

4 gyűrűm volt, amelyet mindet a páromtól kaptam. 1 hónapja megkérte a kérte a kezem és én igent mondtam. :) Így már csak az eljegyzési gyűrt hordom a bal kezemen és egy másikat a jobbon. Tehát csak 2-t az 5-ből.

Pár napra rá mondta, hogy már csak a házasságkötéskor kapok gyűrűt. Közben én nem is mondtam, hogy szeretnék még. Tudom, hogy drága volt ez a gyémánt gyűrű, de nem is várom el, hogy vegyen többet. Nekem ez nagyon úgy tűnt, mintha a fejemhez vágná, hogy milyen drága volt és én lennék a hibás ezért.


Szerintetek miért mondathatta ezt? Ti mondtatok valaha ilyet a barátnőtöknek? Nektek nem tűnik sértőnek?


2013. nov. 15. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennel nagyobb gondod sose legyen, de tenyleg. Nem, a gyemant birtokaban egyaltalan nem serto, inkabb realis.
2013. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ti nok mindent tulbonyolitotok. nincs kivetel, eben az esetben az altalanositas tokeletesen megallja a helyet :)


miert olyan nehez elhinni, ha egy ferfi mond valamit, akkor ott nincs semmifele mogottes gondolat, armanykodas es manipulalas?


van eleg gyurud, majd hazassagkoteskor kapsz meg egyet es kesz :)

2013. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet valahol belül azt érezte hogy neki gyűrűt "kell " vennie neked és valahol besokallt. már nem azért nekem a virággal volt így a párom. mindig hozott virágot, mindig meglepődve csodálta, hogyhogy, meg örültem, egy idő múlva egyet sem hozott, rákérdeztem, újabban mi történt, hogy nincs virág, erre: kaptál már eleget.


szóval ez nem neked tudható be, neki vannak érzelmi hullámai, amikkel nem kell törődni, majd elmúlik.

2013. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*csodáltam
2013. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
irigylem a problémád
2013. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es: ez azért van így, mert a nők általában ármánykodnak és manipulálnak. Nem, nem sértésből mondom, egyszerűen máshogy gondolkodnak. Ha egy nő mond valamit, ott mindig lapul egy mögöttes jelentés is, célzás, vagy akármi, míg egy férfi egyszerűen azt mondja, amit gondol. A férfiak számára nehéz elképzelni, hogy hogyan lehet annyira túlbonyolítani a dolgokat, mint azt a nők csinálják, a nőknek meg azt nem könnyű elfogadni, hogy a férfiak "tökegyszerűen" gondolkodnak.
2013. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
draught: en ezzel tisztaban vagyok, a kerdezo viszont nem :)
2013. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem várod el, hogy vegyen még, akkor miért rugózol ezen?
2013. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ennél kisebb ügyből nem tudnál nagy problémát csinálni?
2013. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gondolj arra hogy más ennyi gyűrűt se kap
2013. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!