Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozhatnám helyre a kapcsolatunkat? Férfiak válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 éves távkapcsolatom van. A probléma, hogy a párommal nagyon sok köztünk a konfliktus bizalomhiány miatt (sokat hazudott nekem). Sosem voltam féltékeny típus, de egyszerűen beteges lettem és megfojtom őt ezzel. Nagyon rosszul esik, hogy nem járunk együtt sehová, ez is miattam van. Hogyan hozhatnám ezt helyre? Itt most nem a közös programokra gondolok, mert az mindenképp kelleni fog. Mit tegyek, hogy ne úgy gondoljon rám, mint egy mindent tiltó hárpiára? Szeretnék túljutni a fájdalmakon, amiket miatta kellett átélnem, mert ebből adódik a viselkedésem. Boldoggá akarom tenni. Mit tegyek, hogy azt érezhesse, örömet okoz nekem ha jól érzi magát? Fél velem lenni, mert elveszem a szabadságát. Gyűlölöm magamat, mert miattam szomorú és bűntudattal megy mindenhová. Mit tegyek? Mivel nyugtathatnám meg? Komolyan gondolom, valóban változni akarok, nem csak szép szavakkal szédíteni. Segítsetek kérlek!


N


2012. szept. 12. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Jól átgondoltad ezt az egészet? Hazudós, félti a szabadságát tőled. Legyél már kicsit önzőbb!!! Nyugtasson meg ő téged.


25/F

2012. szept. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne keresd egy ideig, hagyd, hogy ő keressen, és menj el a barátnőiddel bulizni, meg ahova szeretnél.

Ne tőle függj.


34 N

2012. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is érzem, hogy az első válaszadónak lehet igaza... És azt fogom tenni, amit a 2. javasolt. Én szeretném helyrehozni, de való igaz, ha én kapaszkodom belé, csak vérszemet kap. :(
2012. szept. 12. 03:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezzel segitek e de csak helyeselni tudok :-)
2012. szept. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
irigylem azokat akik éjjel 3-kor már el is tudjákolvasni ezt, fel is fogják és mér reagálni is képesek. bagoly rulez forever!
2012. szept. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látod, vagyunk egy páran baglyok... :) Alig aludtam múlt éjjel is, de most is csak jár az agyam. Sajnos mindenkinek igaza van, aki eddig írt. Valahogy el kéne ezt fogadnom.
2012. szept. 12. 04:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ezt csinálta, pedig mi nem voltunk távkapcsolatban. Minden nap edzeni járt munka után, mivel velem lakni 3 év után sem akart, még csak kilátásba sem helyezte,ezért edzés után hazament fürödni, meg a cuccait felvenni. Így fél 12-kor ért át hozzám, akkor már csak egy 3 perces szex volt ( ahol nem érdekelte hogy nekem jó-e), megette a vacsit és feküdtünk gyorsan aludni. Eltűrtem hogy hanyagol, hogy nem akarja magát lekötni, majd a végén megmondta, hogy sosem szeretett, csak jó volt kihasználni. Tanulj ebből és legyél okosabb.

25 N

2012. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem őszinte, akkor vaj van a füle mögött. És aki sokat magyarázkodik, az hazudik.

Gyanús.

2012. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért sztem a másik oldalt is meg kellene ám nézni, nem azért,hogy védjem a srácot. "Gyűlölöm magamat, mert miattam szomorú és bűntudattal megy mindenhová..." Valószinüleg a lány is hibás,h anno nem tudta kezelni a helyzetet, de ettöl még a srác egy érzö lény lehet,ha büntudata van. Bár nem ismerem, de pl az is fontos miben hazudott anno. Mesélhetnél:)
2012. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Másokkal ismerkedett neten (nem baráti szándékkal), ráadásul volt egy lány barátja és miatta is rengeteget hazudott. Azt aláírom hogy féltékeny vagyok, de amikor elkezdte a hazudozást, egyáltalán nem ilyen voltam. Egy idő után szerintem mindenki megvadulna így. Sok dologban hibás vagyok, viszont ő megmondta hogy nem tud nem hazudozni. Én gyűlölöm a hazugságot...
2012. szept. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!