Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szeretne tőlem? Mit érez irántam? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van egy srác régebben jártunk mostanság jó rég óta nem beszeltünk és írt nekem elhívott egy buliba ilyesmi. DE ilyeneket ír, hogy hiányzok-e neki meg emlékszem-e a csókjára meg találkozgatna velem örülne ha kialakulna valami. F/16.
2013. nov. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegek vagytok?
2013. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es te egy Sherlock Holmes vagy :)

Kerdezo: ennyibol nem lehet tudni, hogy erez-e valamit vagy csak a puzodat akarja megszurogatni megint.

2013. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

1.: köszönjük egyértelmű kapitány..

kérdező: lehet akar vmi értelmeset is v csak szövegel h egy tömetlen lyukkal kevesebb legyen a világon.


egyébként meg hogy egy sing-sing feldolgozást idézzek "járj inkább lánnyal" :D

2013. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem töcskölést szeretne tőled. Töcskölési vágyat érez irántad. Töcskölésre számíts!
2013. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!