Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar párotok előélete?

Figyelt kérdés
Főleg a korábbi pár- és szexkapcsolatokra gondolok. Például, ha kicsivel több volt neki, mint neked, akkor ezzel süllyed a szemedben a párod?

2013. nov. 15. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Az már a múlt!
2013. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előttem csak egy komoly kapcsolata volt (csak ezzel a lánnyal feküdt le), ez aligha zavarhat :D
2013. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá.


Amúgy aki kicsit is intelligens, nem kérdezget és nem mesél orrba-szájba az exeiről.

2013. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

semennyire ...

a múlt az a múlt nem fog változni csak mert nekem mondjuk nem tetszik benne valami ....

ez van el kell fogadni ....

2013. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavart.. addig a pillanatig, amíg rá nem jöttem a mocskosságaira, amit velem is megtett.. és ezt a korábbi kapcsolataiban is megcsinálta úgy, hogy azokról tudtam.. ennek ellenére bíztam benne, nagy hiba volt
2013. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar.
2013. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az,és miért.Megkérdezném ezeket,és a válaszok alapján el tudnám dönteni merre tovább. :)
2013. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Sokkal de sokkal több tapasztalata van nálam, de kb. semmire nem megy vele. Mégis hajkurássza orrba -szájba a nőket.
2013. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem semmi közöm hozzá. mármint, érdekel, örülök, ha elmondja, de nem zavar. az a múlt, mindenkinek van. én sem örülnék, ha belemásznának a múltamba, az az én dolgom. az a lényeg, h most együtt vagyunk, szeretjük egymást. ennyi:)
2013. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A múlt beszédes,ez tény,de mindenkinek a magánügye.Ha szeret,tisztel,odafigyel rám az illető,felesleges a múltján rágódnom,ha meg nem,akkor sem segít,ha vájkálok benne.Nyilván örülök,ha a lényegesebb momentumokat megosztja velem,de nem érdekel annyira,hogy emiatt megbélyegezzem,vagy faggassam,esetleg ennek kapcsán kombináljak.
2013. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!