Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet egy férfi, szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhatag1 kérdése:

Mit érezhet egy férfi, szakítás után, amikor Ő hagyja el a nőt. Pár nap, vagy hét múlva. Fájhat neki is?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 16:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát persze... hogyha saját maga miatt szakít akkor fáj
2013. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy saját maga miatt... ?
2013. nov. 6. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Fájhat, persze! -.-

A kapcsolatban biztos voltak szép emlékek, a lánynak biztos voltak szép tulajdonságai, a jó dolgok elvesztése mindig lehangoló/fáj. Viszont normális esetben tudja, hogy így volt jó, ezután mással boldogabb lesz.

2013. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm pasija az utolsó percig ámította, egy megbeszélt randi lebeszélve, és nem ment el. Letiltotta mindenhonnan, a fészről, a emailről, minden létező helyről, ahol kapcsolatba tudnának lépni. Azóta sem érhető el a pasi bár nem is keresné, mert nagyon megbántotta ezzel. Csak fáj neki, hogy így megalázta. Erről mi a véleményed?
2013. nov. 6. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Háát hogy ez nagyon kellemetlen, de a lány tegye azt, hogy nagyon tudatosítja magában, hogy ez a pasi annyit sem ér, hogy szomorkodjon miatta. Kiderült milyen személy, és az elvileg nem vonzó, nem kell miatta bánkódni. Boldogítsa magát mással. (Mármint nem feltétlenül pasival, csak más elfoglaltsággal.)
2013. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy ez egy olyan tett volt, amire nincs bocsánat. Ezért a kérdésnek, talán már más is lett az értelme így. Elképzelhető, hogy a lelkiismerete megszólal.Nem futó kapcsolat volt. Érthetetlen. A bizonytalanság rosszabb mint a bizonyosság. A barátnőm reményeket táplál, de nagyon erősen bírja,hogy nem keresi, nem kérdez rá. Egyszer talán meg jön rá a válasz, mi is volt ez?
2013. nov. 6. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen "mi is volt ez" kapcsolaton vagyok túl. Én szakítottam a sráccal mert nem akartam megvárni, míg ő teszi meg.

A szakító félnek általában kevésbé szokott fájni, mert többnyire átgondoldolt döntésről van szó. Az elhagyott félnek viszont kegyetlenül fáj, mert ő még szerelmes váratlanul éri stb..

2013. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor talán a ti kapcsolatotok, már hadilábon állt. Ha gondolkodtál mi is legyen. Itt semmi jele nem volt. Olyan, mintha megbolondult volna a pasas. Az igazság, hogy egy sms, vagy egy emailban két szó legalább. Bár nem illik így sem szakítani. De az, hogy semmi. Olyan,mintha, nem értem rá veled randizni, majd egyszer ha gondolom meg is mondom miért? Érted? Vagy ez egy kiskapu volna, ahová még b3 lehet somfordálni? Mert itt nem lett kimondva, hogy vége, csak olyan egyértelműnek tűnik.
2013. nov. 6. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy értem. Ismerős helyzet. Az exem annyit se mondott, hogy szia mikor lelépett. Sőt a szemembe vágta, hogy menjek csak úgyis van más. Össze is jött vele még a szakitásunk napján. Ekkora szemétládát!!

Ő is úgy tervezte, hogy nem szakit mert ideig óráig még én is jó vagyok meg kiskapu hátha nem jön össze más stb.. szóval gyáva volt és lusta.

Sajnos ha szó nélkül lelépett az jól látod vagy teljesen megszakitja veled a kapcsolatot (csak nem hagyja, hogy erre te is rájöjöjj - had találgass)vagy csak megingott átgondolja a dolgokat és majd visszajön. Bár én nem fogadnám így vissza.

2013. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyi volt csak nálunk is, hogy sz*rt a fejemre. Nem írt, nem keresett, napokig azt sem tudtam hol van mi van vele. Ebből levágtam, hogy neki ez a kapcsolat nem pálya már és ha nem én akkor ő fog kilépni belőle ezért szakítottam vele. Jól is tettem mert már megvolt az utódom, idő kérdése volt hogy mikor cserél le. Direkt megkértem, sőt könyörögtem neki hogy ha már a problémáit nem mondta el legalább akkor szóljon ha szakitani akar ha más kell mert akkor elengedem. De nem, csakazértsem szólt egy büdös szót se. Bezzeg ha hülyeségről volt szó akkor volt nagy pofája... Ilyen emberekre nem érdemes vesztegetni időt, érzelmet, könnycseppet szót semmit!!!
2013. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!