Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
A nyáron kavartam egy fiúval, nagyon boldog voltam mert rohadtul bejött és kb egy éve nemvolt semmilyen pasival kapcsolatom azt gondoltam hogy biztos hogy ebből lesz valami. Aztán benyögte hogy legyünk inkább barátok barátkoztunk minden de az összes találkozás alkalmával simogatott, kezdeményezett. Aztán most eszméletlenül összevesztünk és azt mondta hogy 1évig nem beszél velem. Kb már két hete tényleg nem beszéltünk hiába írok neki hívom semmi válasz :( Nekem ő tényleg csak barátnak kell de tudom hogy ha kezdeményezne simán belemennék bármibe mert ő az a pasi aki bármilyen helyzetben képes felizgatni. Nem tudom hogy most mit kéne csinálnom? Hagyjam hátha majd keres? Vagy ne adjam fel? Barátnak nagyon jó lenne és rohadtul birom hogy felejthetném el? az a baj hogy nincsen semmi más pasi az életemben... :(
2011. nov. 2. 18:44
 1/4 francais11 ***** válasza:
ne add fel.Ne érintkezz vele semmilyen módon,és 100 százalék,hogy felkeres.Akkor újrakezdhetet a barátságot...
2011. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy 100% hogy keresni fog?
2011. nov. 2. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyenek a fiúk kedves kérdező
2011. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ajj igen sajna, de tényleg mit kéne csinálnom?
2011. nov. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!