Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abból normális kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból normális kapcsolat, hogy az egyik félnek sok a barátja és a programja?

Figyelt kérdés
A programokat külön szervezi a barátaival.Velem nyugisabb dolgokat szeret csinálni.Nem feltétlenül mászkálni.A másiknak alig vannak barátai,és nem mindig szeret menni mindenhova.

2013. nov. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nna erre én is kíváncsi leszek mert pont így van velem is.. :) sajnos én vagyok az antiszociális közöttünk..
2013. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van.


A férjemnek elég sok barátja van. Nekem nincsenek. Náluk az a szokás, hogy mindenki akinek van, viszi a párját is. Így aztán nem sok választásom volt....mentem. Mert megsértődtek volna állítólag, ha nem ismerhetnek meg...


Ahogy telt az idő a férjem egyre inkább nem akart egyedül menni velük ide oda. Csak velem. 2-3 havonta találkozik velük, és akkor én is megyek. Ebben egyeztünk meg.


Hát ez van. Elég antiszociális vagyok:) Úgy neveltek hogy soha senkiben nem szabad megbízni, ezért aztán nincsenek barátaim sem. 1 sráccal tartom a kapcsolatot a neten. Illetve Akiket régebben barátnőimnek tartottam, szülinapkor köszöntöt írunk egymásnak és kész. Elég nagy csalódást okoztak nekem...rájöttem, hogy nem vagyok fontos számukra. Olyan szekér után meg nem futok ami nem vesz fel...


27/N

2013. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is én vagyok,aki inkább otthon ülő.Szeretek mászkálni,nem is arról van szó.De ő ha dolgozik is,utána kondizik,sportol,megy ide oda.Nem tud egy helyben maradni,mintha kényszeresen keresné a programokat,hogy nehogy otthon kelljen egyedül maradni.
2013. nov. 16. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!