Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném jobbá a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy éve vagyunk együtt barátnőmmel. A gondom az, hogy elég sokat vitázunk, és egyik korábbi ismerősével is elég jóba lett, hiába jeleztem felé, hogy nem tetszik, amit csinál. Nem igazán érzem rajta, hogy maximálisan boldog lenne velem, pedig én próbálok minden tőlem telhetőt megtenni. Felajánlottam neki, hogy költözzön fel hozzám Pestre, hogy legyen könnyebb munkát találnia.

Tavaly nyáron a Balcsinál nyaraltunk, idén elvittem hétvégékre Bécsbe, Pécsre, wellness Hajdúszoboszlón, voltunk Görögországban is. Nagy álma vált valóra azzal, hogy kilátogattunk egy hétvégére a F1-re. Nem sorolom... Szülinapján is kitettem magamért, mégsem érzem, hogy teljes lenne a boldogsága.

Mit tehetnék még? Én odavagyok érte, de félek, hogy ez nem kölcsönös.


2013. nov. 16. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg Pressetről a Gazdag fiú szerelme c. számot.
2013. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költs rá ennyit. Olyan, mintha megakarnád venni.
2013. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van 1 nagyon nagyon jó ötletem! ÜLJ LE VELE ÉS MONDD EL, H MIT ÉRZEL!!! Tudod, mi nem tudunk a barátnőd fejében olvasni... :)
2013. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Imád utazni, ha ezzel boldoggá teszem, akkor miért ne vigyem el ennyi helyre?
2013. nov. 16. 13:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert elkényezteted és azt gondolja, h neki semmit sem kell tennie ezért a kapcsolatért! Nyugi, 2 esélyes a dolog: Vagy azért marad veled mert a seggét is kinyalod azzal, h elviszed őt ide-oda, vagy egy idő után olyan természetessé válik ez az életmód, h ráun és otthagy... :)
2013. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi a gond azzal, ha a tenyeremen hordozom? A nők nem erre vágynak?
2013. nov. 16. 13:25
 7/19 NyolcOne9 ***** válasza:
Van igénye a kislánynak. Más 10 év alatt nem jut el annyi helyre, mint amennyire te vitted el őt 1 év alatt.
2013. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a távolság miatt nem boldog, nem?

Ha hiányzol neki, és csak ritkán találkoztok, akkor pl. egy wellness hétvége aligha kárpótolja :) Mondjuk ez nem a te hibád, és fel is ajánlottad, hogy odaköltözzön hozzád, ezt nem sokan tennék meg így, hogy a párjuknak kezdetben munkája se lenne.

Azért egy ilyen gesztust ha nem értékel, akkor talán el kellene beszélgetned vele, hogy hányadán is álltok egymással, nehogy aztán pofára esés legyen.

2013. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy március óta együtt lakunk.
2013. nov. 16. 13:35
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért teljesen elkényeztetni sem kell minket.

Fejébe száll és aztán meg elfogja várni.

2013. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!