Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Egy nagyon boldog kapcsolatban élek már 4éve. De valami megváltozott.

1.Jött egy betegségem amit 3hete tudtam meg. Jövőhéten műtét vár rám. Persze feszült vagyok és próbálok nem mindig sírni. Tartom magam amennyire csak tudom, de szükségem van párom vállára amin sírhatok. Ő kedves meghallgat és segít is nekem.

De a műtétemkor nem lesz ott. Nem kellene dolgoznia de inkább dolgozik.

2.A párom családjában is vannak egészség és más problémák is. Amit Ő elmondd azt tudom csak mostanában észrevettem, hogy mond egy dolgot "Tudod már mondtam!". Közben nem már mondtam neki, hogy nem is mondta jól lekiabált, hogy ne nézzem hülyének. Majd leültünk megbeszéltük.

3. Akadoznak gondok a szexben is. Teljesen lényegtelen lettem. Szinte csak kellék...Úgy értem, hogy nem is foglalkozik vele én mit szeretnék csak elégüljön ki aztán jól van.

Kissé rosszul esik nőiességem már szinte a béka feneke alatt. :'( Persze kedvesen kérdeztem tőle szerinte nincs-e gond, de rávágta nem.

4. Már 2x fordult elő, hogy sajnos merevedéssel bajok voltak.

Nem akarom, hogy ellaposodjon a kapcsolatunk így, Én próbálok programokat csinálni, de vagy nincs kedve vagy inkább dolgozik.

Megunt? Szeretője van? Nem akar már velem lenni?

Mit tegyek?


23/L



2013. nov. 16. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ültesd le beszélgetni! Mondj el neki mindent,amit itt leírtál! Mi a párommal mindent megbeszélünk, ha kínos, akkor is,ha fáj,akkor is. Muszáj, mert szeretjük egymást és nem akarjuk elveszíteni a másikat egy hülyeség miatt (most arra gondolok, hogy a kis dolgok összegyűlnek, és a sok kicsi sokra megy).
2013. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!