Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ma bevallotta nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma bevallotta nagy sírás közepette, hogy HPV fertőzött és hüvelygombája is van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem őt, meg a gombát amúgy is észrevettem, ilyenért nem fogom elhagyni. De azért kicsit izgulok is, hülye vagyok?

Mit lehet ilyenkor tenni? A HPV pl. nem gyógyítható vírus


2013. nov. 16. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
És ő... miért kellett ehhez sírni, meg eddig tudta, csak nem mondta el? Hát kb készülj fel, hogy fél évig nincs szex. az milyen?
2013. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű Te is elkaptad tőle :D


Most már ne hagyd el... mással úgy sem kefélhetsz... vele igen, mert ő is fertőzött. :)


Ezt beszoptad.. van ez így. Lefog rohadni a pcsöd.

2013. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Crood ***** válasza:
Nézd végig a reklámot a tv-ben a hüvelykgombáról és ne menj ki közben
2013. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pendulum92 ***** válasza:
39%
Szexuálisan terjed... ha régóta vagytok együtt, esélyes, h megcsalt.
2013. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

a hüvelygombája elmúlik, ha 1 hétig Canesten kúpot használ.

a hpv pedig méhnyakrákot okoz, mivel pasi vagy és nincs méhed, nem is rád veszélyes

úgyhogy no para

2013. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem gyógyítható, de legyőzhető. Csak akkor újul ki, ha legyengül a szervezete.


Egyébként mindkét dolog elkapható teljesen ártatlanul is.

Egyikhez se kell össze-vissza kufircolni.

Elég egyetlen egy fertőzött partner, sőt!

A gombához az se kell, illetve a hpv alacsony rizikófaktorú típusait (condyloma) is el lehet kapni szexuális aktus nélkül is.


Nem értem a sírást.

2013. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Balanus_concavus ***** válasza:

A hpv férfiakra is igencsak veszélyes.


[link]


Mindenféleképpen menj el orvoshoz.

2013. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] hát ez elég borzasztó...menj el orvoshoz minél hamarabb
2013. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem véletlenül jajveszékelt... félrekefélt .....
2013. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ennyi idióta választ te úristen!!!!! lefogadom, hogy ide olyanok írtak, akiknek fogalmuk nincs az egész hpv dologról. Tisztában vagytok vele, hogy az emberek 80% hpv-s??? és hogy a csaj elkaphatta a kérdezőtől aki egy korábbi partnerétől kapta el? csak éppen a korábbi partner nem ment szűrésre nem tudta... a kérdező pasi, náluk általában semmi tünet nincs... Sőt tovább megyek! van olyan, hogy ki sem tudják mutatni a pasiknál a vírust még akkor sem ha fertőzött! a hpv-vel semmit nem lehet tenni... Egy olyan szintet kell elérni, hogy a csaj ne legyen rákos! immunerősítőt kell szedni, rendszeresen járni szűrésre. kész ennyit tud csinálni semmi mást! A hpv ha gyenge az immunrendszered előjön. A vírus amint már mondtam szinte mindenkiben benne van! ha egy nőnek p2es cytológia eredménye van ami jó, nem csinálnak nála hpv tesztet, hol ott lehet hogy hpv-s, csak a vírus nem olyan erős benne, hogy rákot okozzon és felvigye az eredményét p3-ra... szóval emberek! aki orvosilag nem nézett utána a témának az inkább jobb ha csöndbe marad a hülyeségeivel! A kérdező meg menjen el a nőjével a nődokihoz és tájékozódjon ott. De nem kell parázni. Ha nem a barátnődtől kapod meg, vagy nem ő tőled, akkor majd megkapod mástól meg ő is mástól. mert ahogy mondtam szinte mindenki fertőzött. Valaki tudja, valaki nem! ennyi
2014. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!