Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok műveletlen, unintelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok műveletlen, unintelligens srácnak miért van barátnője, ha nekem nincs?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert az ELEJÉN minden fiú normálisnak indul, legalábbis többnyire. Na meg nagy a szerelem, a lány azt gondolja, ha van benne egy kis hiba, úgyis megváltozik. Az is nagy igazság, hogy a csendes srácok néha rosszabb természetűek, mint a "hangosak". :)
2013. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem, csak én lány vagyok. Szerintem teljesen jó kapás vagyok, csinos, egyetemista, humoros (egészséges egoizmus), mégis csak az idióták találnak meg. A környezetemben pedig ahogy te is mondtad, a sok unintelligens és műveletlen csajnak mind van párkapcsolata... Bár meg is látszik rajtuk az agyi kapacitás, mert a fiúja is egy telesz*rt zokni szintjén áll :)
2013. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Mert az ELEJÉN minden fiú normálisnak indul"


Igen ezt nevezik önmarketingnek és pont ennek nem kéne bedőlni.

Am ez mind 2 nemre erényes senki sem azzal indít h bocsi de trehány vagyok, lusta meg fb függő...

2013. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
lehet mert gęcimód ocsmány vagy
2013. nov. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha olyan intelligens vagy miért nem tudtad még megoldani ezt a problémát? :D
2013. nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Igen ezt nevezik önmarketingnek és pont ennek nem kéne bedőlni.

Am ez mind 2 nemre erényes senki sem azzal indít h bocsi de trehány vagyok, lusta meg fb függő..."


Nem tudod kiszűrni. Néha képmutatás, máskor akár őszinte is lehet, hogy a szerelem hevében a legjobb oldalukat mutatják a másiknak, több dolgot elnéznek, kölcsönösen szeretik még a hibákat is a párjukban. Aztán 1-2 év múlva lecsitulnak a hormonok és annál önzőbbek lesznek, annál jobban megutálhatják egymást.

Persze nem feltétlen van így.

2013. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nem értem az elején mi volt az a sok felháborodás.. leírtál két tényt, több az ismeretlen dolog mint amit ők ismernek, tehát egyáltalán nincs igazuk.


válasz: ha megnézzük arányában (véleményem szerint) a "műveltebb" emberekből kevesebb van, és lányokat annyira nem szokta érdekelni ha egy fiú rendes... de szerintem azért az ész, meg műveltség is elég fontos. külső sem mindegy, persze egy átlagos, okos srác még mindig jobb, mint egy átlagos kinézetű, viszont agyilag 0 ember.

tehát külső, ész, és személyiség kell mindenhez, nem elég az ész (legalábbis a többségnek)

2014. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem szokta érdekelni a műveltség, ha egy fiú rendes velük*

bocsi, előző voltam:)

2014. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!