Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom exe nem tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe nem tudja, hogy mi összejöttünk, és még mindig azt hiszi, hogy a barátom őt szereti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom előttem egy pár hónapig járt egy lánnyal de nem volt komoly a kapcsolat.A lány állítólag csak kihasználta, de a barátom nagyon szerelmes volt belé. Aztán most, hogy már lassan egy féléve járunk, hallottam hogy az exe azt ecseteli, hogy mennyire gáz h még mindig odáig van érte, mert hogy facebookon folyton lájkolja mindenét(-.-)... ami sajnos igaz, tényleg minden képét likolja, és ez picit aggaszt.. lehet, hogy még nem tette magát túl teljesen rajta? Szóljak neki, hogy rosszul esik ez az egész... vagy inkább ne idegesítsem ilyenekkel?
2013. nov. 17. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a lány állítólag téged is csak kihasznál
2013. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te vagy eltévedve, de nagyon
2013. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd meg a barátodat, hogy szerényen, minden izé nélkül tegyen ki közös képet kettőtökről.

Majd csak felfogná, hogy mi a pálya...

2013. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én biztos nyakon verném a barátom
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Légy résen; nehogy úgy járj, mint én!


Nálam detto ugyanez volt, aztán a végén kinyögte, hogy hát mégsem szakított a barátnőjével - ergo én voltam a pótkerék. Arra kellettem neki, hogy fényesedjen az egója, hogy v.ki odavan érte (aki nem tud semmit a mocskos dolgairól).

2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!