Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

3 éve nem volt senkim alakalmi se volt most meg megtetszett egy lány! És félek,hogy ha ezt elmondom neki kinevet! :(

Mert biztos észre veszi és ép ezért nem merek felé nyitni netten meg nem akarok ismerkedni! :(

nem vagyok félénk se ronda,csak most a 3 év félénké tett :/ tudnák vele beszélgetni meg szimpi vagyok a számára!

27/f



2013. nov. 17. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
akkormeg mire vársz? ha nem mondod meg neki akkor alapbol bukott az ügy de ha megmondod kétesélyes. lehet hogy kinevet de azis lehet hogy erre várt régóta. a félelmedet ebben az esetben lekell küzdened máshogy sajnos egyáltalán nemfog menni. ha meg bizonytalan vagy akkor probálj ovatosan kérdezősködni meg jeleket küldeni felé abbol érezni fogod hogy vonzodik e hozzád vagy nem szeretne semmit.
2013. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
másik bajom ezzel,hogy egy suliba járunk (esti tagozat érettségi)és ha lekoptat vagy ki nevet utána rossz a szemébe nézni :/
2013. nov. 17. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
27évesen nembírtál leérettségizni?
2013. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

látom te nem az az ember vagy akitől kérdeznek és a kérdésre válaszol!

általános asztalos vagyok 9 évet a szakmámba letettem és úgy gondoltam leteszem az értségit!

2013. nov. 17. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ebben igazad van de kockázat nélkül nincs siker. ha te nem lépsz akkor hogyan várod el hogy valami történjen? én lányként aztmondom mindenképpen imponáló az ha egy férfi bátor és mer lépni még akkoris ha ő esetleg nem érez úgy ahogy te biztos vagyok benne hogy nemfog kinevetni hanem értékelni fogja a probálkozást. ha meg nincs annyira intelligens hogy ezt értékelje akkor alapbol nem értem mit szerettél rajta mert akkor még gyerekes úgyhogy ugyanazt tudom mondani hogy hajrá:)
2013. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!