Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is terjed manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is terjed manapság az "élem az életem és önmegvalósítok női egoiszmus" a nők között a párkapcsolatok rovására?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Igen,a lányokból nem anyák lesznek,hanem agyatlan fogyasztók!

Csillogás,villogás,shoppingolás,testrészek kirakása,szexuális szabatosság.Mindennek a középpontjában a vásárlás van!

2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A nőknek üzenem ,hogy ilyen hozzáállással ne is csodálkozzanak,hogy ott tartunk ahol tartunk.

Nem kell nagy bizonyíték.Menj csak ki az utcára és nézz végig rajtuk! Idővel két dolog lesz nagyobb náluk:

a se_ggük ás a szájuk

...és sajnos nem az eszük...

2013. dec. 20. 10:33
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért hol tartunk? Én köszönöm szépen, nagyon jól elvagyok, élem az életem, önmegvalósítok, csomó pénzt keresek, csomót szórakozom! De rossz is ez! Nemhogy otthon ülnék és lesném a gazdám minden kívánságát, ugye?!
2013. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőknek is joguk van önmegvalósítani, ugyanúgy, mint a férfiaknak. Az, hogy a karrierista társadalom nem úgy rendezkedett be, hogy normálisan bele lehessen illeszteni a családot, és ne csak dolgozni kelljen, arról nem mi tehetünk. Én férfi vagyok, egyetemista, gépészmérnöknek tanulok és igen, elismerem, hogy a párkapcsolati dolgok rovására megy a mostani időszakom. De én ezt bevállaltam, és teszem, és a célig nem állok meg, sőt utána se. Mert én azt gondolom lehet a nők után rohanni, kapcsolati problémákkal stresszesen élni, de szerintem az önfejlesztés kifizetődőbb. És ha kb 30 éves koromra nagyjából elrendezem az életemet egzisztenciálisan és meg tudok állni a lábamon egyedül az életben, majd akkor fogok a párkapcsolati dolgokkal foglalkozni. Persze ha valahogy most találna rám szerelem nem dobnám el, de kicsi a valószínűsége. 23/F
2013. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Komám innen a távlatokból üzenem neked,hogy mire 30éves korodra elrendezted az életed,tanultál dolgoztál,és odaérsz hogy párkapcsolatokkal foglalkozz,majd akkor fogsz qrva nagyot csalódni az életben.

Lehet hogy lesz pár boldog éved,de utána majd nézhetsz egy nagyot az önmegvalósításoddal,és mire odaérsz majd rájössz,és kiégett leszel a sikertelenségektől és a cinikusságtól,majd 40év után szépen belesüllyedsz a középszerűségbe.Aztán ha élsz még addig lehet,hogy egyszer eszedbe jut majd,hogy volt itt egy "hülye",aki nem bégetett együtt a nyájjal.Hát lehet hogy igaza volt...

2013. dec. 22. 11:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor próbálkozni sem szabad? Üljünk a gép előtt és sírjunk, mint te? Így kellene leélni az életünket? Te egy nagyon buta, megkeseredett ember vagy, kérdező!
2013. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A 16-os vagyok. Mire jövök rá szted, mre elrendeztem az életem? Amúgy én egyedüllétre tervezek, mrt házasodni nem szeretnék, nehéz olyan nőt találni a maiak közt akik rendesek és jó feleségek lennének.
2013. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!