Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne nem elmondani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

3 hétre jöttem haza és egy régi ismerős nővel.Legegyszerűbben úgy tudnám megfogalmazni,hogy az életem legjobb 3 hete volt.Megszerettem.Soha nem volt komolyabb nő az életemben.Mind futókaland.De ő más.

Szerdán megyek vissza külföldre felvenni a szolgálatot és utána misszióba megyünk.

Tudom joga van tudni ha ő is komolyabban érez.Viszont én most elmegyek és talán 1 év vagy több talán soha nem lát többé.

Nagyon tanácstalan vagyok.A szakaszom fele azt mondja,hogy hagyjam.De hát egy csapat férfira hallgatni nő ügyben..


2013. nov. 18. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki! Ha többet nem találkoztok, akkor már úgyis mindegy.
2013. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 1 évig nem láthatod, akkor önzőség lenne azt kérni tőle, hogy addig várjon rád. Megbeszélhetnétek pl. hogy mindegyikőtök éli az életét, de közben csak barátként néha küldetek egymásnak mailt és skype-on beszéltek, aztán lehet hogy egy év múlva a csajnak még mindig te kellesz, illetve neked is ő.


Ha viszont nem Afganisztánba mész, csak a Balkánra, akkor simán láthatnád gyakrabban is.

2013. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Skypozást szinte lehetetlen emberi időben megoldani.Nem akarom megbántani.Annyira fontos.Elmondom neki,esetleg várna is aztán csak egy levelet kap magyarra fordítva,hogy "őszinte részvétünk..."

Értitek.Nem tudom mit hoz a jövő.lehet jó lehet rossz,és ha neki kicsit is rossz akkor már inkább nem mondom el.

2013. nov. 18. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a helyében lennék, én tudni akarnám!
2013. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy férfi, akibe hét évvel ezelőtt őrülten beleszerettem. Sosem mondtam meg neki, mert nem gondoltam, hogy lehetne köztünk bármi is. Szabadok voltunk akkor még mindketten, de idősebb is volt nálam és a kollégám volt. Rangban felettem állt. Ha lett volna valami köztünk és kiderül, mindketten elbúcsúzhattunk volna a munkánktól. Két év után most véletlenül újra találkoztunk, feleség van és két gyereke. Nekem is van már családom, de nem szeretem a párom, senkit nem tudtam Utána megszeretni. Valahogy szóba került, hogy Ő is boldogtalan és csak azért vette el az egykori barátnőjét (akivel még az egyetemen járt), mert volt egy lány, akit nagyon szeretett, de nem is remélte, hogy a lány észrevenné Őt. Nem tudott utána megszeretni senkit, de már lassan 40 lesz és szeretett volna családot, ezért békült ki az egykori exével. További negyed óra beszélgetés után bevallotta, hogy én voltam az a lány, de sosem mert kezdeményezni, mert fiatalabb is voltam, és tudta, hogy nekem nagyon fontos az a munka. Sajnos azt nem tudta, hogy viszont szerettem Őt, és a munkám távolról sem volt olyan fontos nekem, mint Ő. Még mindig szeretem, jobban, mint valaha és úgy tűnik, Ő is engem.. de már túl késő. Senkinek nem kívánom ezt az érzést. Úgy érzem, tönkre tettem az életem és a páromét is azzal, hogy anno nem mertem lépni és elmondani a kollégának, mennyire fontos nekem..
2013. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!