Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem őt, jó barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt, jó barátok vagyunk, és nem merem neki elmondani hogy én többet érzek? 15/F

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-ikes és megismerkedtem egyik osztálytársammal, akivel azóta nagyon jól kijövünk, és én beleszerettem. Az egyik legjobb barátjának tart, sőt a fiú barátai közül talán a legjobbnak, és nagyon kedves velem, én pedig nem birom ki nélküle. Nemtudom hogy hogyan kezdeményezzek, a válaszokat előre köszönöm !
2013. jan. 2. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van csak 8.os vok
2013. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagy az esély rá,hogy te is bejössz neki. Nálam is ugyanez volt a helyzet, azóta kiderült, hogy nagyon szeretjük egymást..Csak éppen zsákutcába kerültünk mert osztálytárssal járni szívás..
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat :). Ezt nem értem egyébként, miért szívás osztálytárssal járni ?? :S
2013. jan. 6. 15:19
 4/4 anonim válasza:
Énis osztálytárssal jártam... Igen persze sokat voltunk együtt, de ez nem tudod milyen egy idő után valahogy kifogsz szeretni a lányból/fiúból, mert egyszerűen megunod.
2014. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!