Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha még nem jártam senkivel?

Figyelt kérdés

Eleinte én sem gondoltam cikinek,de az osztálytársaim már mind jártak valakivel.Szerintem még nem vagyok elkésve ilyenekkel,de komolyan,van aki ha megtudja,hogy nem volt kapcsolatom,úgy néz rám mint valami földönkívülire.Volt pár srác,aki bepróbálkozott nálam,de elutasítottam őket.

Nem mondom,hogy nem lenne jó valakivel járni,de most a tanulásra szeretnék koncentrálni,meg anyuék sem örülnének,ha fiúznék.

De egy kicsit zavar,mert így olyan mintha én lennék a "szegény csúnya lány aki nem kell senkinek".

Ti mit gondoltok erről?Ciki vagy sem?

13/L



2013. nov. 18. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg tenni mások véleményére, főleg olyan ügyekben, amihez semmi közük ;)))
2013. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ciki,hogy 26 evesen szuz vagyok?B A S S Z A M E G A Z I S T E N !
2013. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Dehoyg ciki! Inkább neked kéne lesajnálóan néznia többiekre....Igazán jól kezdik a "karrierjüket". Már szinte csak egy utcasarok hiányzik...Pfff...
2013. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!énis 13 éves lány vagyok,mégsem volt senkim.nálunk az osztályban senkinek nem volt senkije.persze fiúk csapkodják a seggünket,lecicáznak minket,de ezt ök sem gondolják komolyan.majd 2-3 év múlva is elég lesz bepasizni.addig elégedjünk meg a hülyéskedéssel!:)
2014. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!