Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ciki az, ha 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ciki az, ha 17 évesen nem volt még barátom és nem csóklóztam senkivel?

Figyelt kérdés

És a következő kérdésem nem az lesz, h ciki-e, h még nem szexeltem.

De úgy gondolom, h 17 évesen már azért legalább az első csókom meg kellett volna, h legyen.

Jó egyszer volt egy poén csókom az egyik oszttársammal 12 évesen. De az csak kíváncsiság volt. De én már annyira vágyom az első szerelemes csókra, h elmondani sem tudom. És irigy vagyok azokra a párokra, akiket látok az utcán csókolózni.

Ja és még vmi, kuszák a fogaim. Ez a legnagyobb külső hibám. Ez hátrány a srácoknál??


2009. júl. 29. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem ciki sőt.. Ha normális barátod lesz még értékelni is fogja :)

Nekem is picit kuszák a fogaim, de soha egyik pasi se szólt meg érte. Szerintem ha nem nagyon lehet észrevenni vagy nem olyan nagy mértékben kuszák akkor ne törődj vele, de ha zavar vagy nagyon "csúnyáK" akkor menj el egy fogszabályzóshoz és csináltass fogszabályzót. Lehet éjszakait ír majd fel és ha hordod normálisan 1 fél éven belül szépek lehetnek a fogaid :)

2009. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.Nemtudom miért lenne.Mindenkinek vannak testi hibáis és mégis a legtöbb ember talál párt.Nemhinném hogy ez bárkit is zavarna.Engem tuti nem.És nincs időhöz kötve semmi.Akkor történik meg mikor megtörténik.Eljön a te időd is. :) 19/F
2009. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Egyáltalán nem ciki, miért lenne az? Hidd el, eljön majd mindennek nálad is az ideje. Nem érdemes siettetni a szerelmet, a párkapcsolatot. Előbb utóbb majd eljön a te életedben is az a fiú, aki a barátod lehet, és akivel csókolózhatsz majd te is. Szép dolog a csók és a szeretkezés is, de akkor a legszebb, ha azzal teszed, akit igazán szeretsz. Hidd el, érdemes kivárni, míg találkozol egy olyan fiúval, akivel igazán szeretitek egymást. Nincs életkorhoz kötve, hogy mikor kell megtörténnie az első csóknak, vagy az első szeretkezésnek. És biztosan nem fog akadályozni a fogad abban, hogy megtaláld a párod. Az a valaki az arcodat, a kisugárzásodat, a személyiségedet is szeretni fogja: Téged egészében. Légy türelmes, előbb vagy utóbb te is párra találsz majd.
2009. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok , d engem frusztrál eza dolog.

És kicsit hülyének érzem magam, h én még mindig a nagy szerelemre várok. Écsk várok és várok...

A tesom 14 éves kora óta van együtt a barátjával. Most 23 éves...

2009. júl. 29. 21:24
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

cikinek nem ciki, ha Téged zavar ez a dolog, természetesen változtathatsz rajta, de szerintem jó az, hogy a "nagy szerelemre" vágysz. testvéred, úgy látszik, szerencsés, hamar megtalálta :)

én 19 vagyok, és szintén nem volt még semmiféle kapcsolatom, a külsőmmel semmi problémám nincs, sokan dícsérik, egyszerűen én sem találtam még senkit, akiről úgy éreztem, érdemes lenne belevágni hosszútávon.

2009. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
Öcsém, mért foglalkozol azzal, hogy mások mit hány ves korukban csináltak először? Ez mindenkinek a magánügye. Ha valaki 12 évesen szexel először, az csak rá tartozik, ha meg az esküvő után, az is. Persze, hogy nem találsz magadnak barátot, ha azért keresel, mert cikinek tartod, hogy még nincs. Ha ilyen a felfogásod, akkor még bőven nem vagy érett a párkapcsolatra. Tudod, a szerelmesek azért járnak egymással, mert szeretik egymást, nem azért, hogy legyen mivel felvágni a haverok előtt.
2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem akarok felvágni a haverok előtt és nem érdekel senkinek a szerelmi élete. Egyszerűen csak annyit akartam kifejezni, h vágyom a szerelemre és bánt, h egyedül vagyok. Ennyi!

Ja és nem én pontoztalak le, bocs enm tudom ki volt az. Engem nem érdekel ez a pontozosdi

2009. júl. 29. 22:17
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó voltam, engem nem érdekel, ha lepontoznak, szerintem az egy nagy hülyeség.

Az előzőért, ha leoltásnak vetted, bocsi, de nekem az írásodból az jött le, hogy szerinted van valami előírás arra, hogy kinek hány évesen kell először csókolóznia, stb. ("17 évesen már azért legalább az első csókom meg kellett volna, h legyen")

Ja, és szerintem ha tényleg nem érdekelne mások szerelmi élete, akkor eszedbe se jutna megkérdezni, hogy ciki-e az, ha "le vagy maradva" másokhoz képest.

Megsúgom, nekem az első csókom 19 éves koromban csattant el az első barátommal, azóta eltelt 5 év, és augusztusban lesz az esküvőnk. Szóval fogjuk rá, hogy ugyanott tartok, ahol a nővéred, annak ellenére, hogy 5 évvel később kezdtem, mint ő. Úgyhogy ráérsz :)

2009. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%

szia.

egyáltalán nem ciki. én 20 éves vagyok és igaz hogy az első csókom 16évesen csattant el,de barátom viszont csak egy éve van, és a szexet sem kezdtem el csak 19évesen és egyáltalán nem érzem ezt rossznak. én olyan fiút találtam aki igen is értékelte ezt és nagyon örült h neki adtam a szüzességem. a mai napig is ha olyan téma van hangsúlyozza hogy örül h olyan barátnője van aki nem adta oda magát a pasiknak csak azért mert mások is ezt csinálják. a fogakról annyit hogy nekem ebben szerencsém van teljesen egyenes fogsorom van viszont a legjobb barátnőmnek nem, nagyon nem őt magát ez zavarja, de a pasikat egyáltalán nem legalábbis eddig egyáltalán nem ez jött le nekünk. szóval csak fel a fejjel, és ne szomorkodj neked is elfog jönni az az idő amikor tényleg meg kell történnie a csóknak és a szexnek is. ha pedig a fogaid zavarnak akkor egy fogszabályzó ma már nem ciki hanem igenis lehet olyan h nem fognak cikizni érte, sőt:D

2009. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 19 évesen vesztettem el a szüzességem (21/F),pedig lett volna rá alkalmam 15 éves korom óta kb:D

Szóval egyáltalán nem gáz.Én becsülöm az olyan lányokat akik nem vesztik el az első rájuknéző fiúval azért,h ne cinkeljék őket,meg,hogy "nagylányok" legyenek:)

Jó dolog az.

A fogszabályzót ajánlom.Csajnál az lehet szexi is:D

2009. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!