Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a barátotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok egy ilyet venne nektek szalagavatótokra, akkor annak örülnétek?

Figyelt kérdés

Illetve szívesen hordanátok ? Szerintetek jó ajándék ?

[link]


2009. nov. 18. 21:10
 1/10 Andrewka ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de el tudnám képzelni a barátnőmön.

De gondolom már megvetted és te csináltad a képet. Úgyhogy mindegy is mit mondunk úgyis ezt kapja:)


22/f

2009. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep, viseld batran, egeszseggel !
2009. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...vagyis a baratnod. :D
2009. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

gyönyörű!

én nem szeretem az ékszereket, de amit a barátomtól kapok, azt hordom :)

2009. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném ha csak azért hordaná, mert tőlem kapta, épp ez az egyik amiért feltettem ezt a kérdést.
2009. nov. 18. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

SZERINTEM:

1.Jó ajándék ha téll végysz valami kis mütyürre

2.Ő egy fiu és ugy gondolja hogy a lány egy ékszernek örül ezért azt vesz... ennyi, örülj neki persze :)

2009. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

sztem szép, biztos h hordaná, és nemcsak azért, mert tőled kapta.

ha nincsen semmilyen szélsőséges beállítottsága (emo, punk, rokker, stb) akkor sztem hordeni fogja.

2009. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép, tetszeni fog neki nagyon:))


Az is nagyon fontos, hogy tényleg nagyon aranyosan és emlékezetesen add neki oda. Sokszor egy tábla csoki is elég a boldogsághoz, hogyha valaki ÚGY tudja adni:)

2009. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép :)

Örülni fog neki, főleg ha szeretettel adod, ahogy az elöttem szóló is mondta nem mind 1 a körítés :)

Sok boldogságot nektek :)

2009. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, ez egy egyszerű, vékony karlánc (karlánc, ugye? vagy nyaklánc?), bárkinek a stílusába belefér, akár egy rocker csajon is simán elfér. Ismerni kell ehhez a lányt, hogy milyen stílusú ékszereket hord, de alapvetően szerintem teljesen jó.
2009. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!