Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tanácsokat várok, hogyan vegyem rá a barátom, hogy lefeküdjön velem?!

Figyelt kérdés

Nemsokára töltöm a 17.évemet.

Barátommal is több, mint egy éve együtt vagyunk. 7 hónap után feküdtünk le először, és azután kb még 3x.

Ezek az alkalmak után is,folyton parázott, a gumit leste, nehogy ki baja legyen.Aminek örültem persze, hogy elővigyázatos.De aztán folyton minden nap megkérdezgette,hogy de ugye nem lett baj? Meg hogy ő nem akar börtönbe kerülni, pláne, hogy nem vagyok 18 stb stb.

Nyár óta nem volt egy alkalom sem!

Felhoztam a témát azt mondta nem hajlandó lefeküdni velem, mert nagy a kockázat...

Ennyi erővel akkor 30 évesen se csináljuk.

Szerintetek ez normális gondolkodás? Én már annyira kívánom, hogy nem igaz!

Ti mit mondanátok neki a helyemben, hogy rávegyem? Tanácsok?

Egyébként ő 18 éves!!És biztosan nem csal meg.


2013. nov. 18. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sehogy, benne legalább van felelősségérzet és érzi hogy helytelen dolgot csinál hogy egy 16 éves kiscsajt szerel, ahogy írtad, ezt hangoztatta is, ha szereted akkor ezt megérted és nem erőlteted hanem vársz addig, amíg FELNŐTT vagy legalábbis 18 leszel, utána már meg fog nyugodni
2013. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó,hogy mások még korábban is csinálhatják...azt mondtam, hogy akkor előjáték sem lesz a részemről.
2013. nov. 18. 21:34
 13/20 anonim ***** válasza:
és követni akarod őket vagy mi? ha más beleugrik a kútba akkor te is? istenem... nem másokkal kéne foglalkozni, hanem magaddal, fiatal vagy még, a barátod pedig tisztában van ezzel, azért viselkedik így
2013. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem csak azért,mert mások csinálják, hanem mert szeretem!

Nagyon kötődöm hozzá.

2013. nov. 18. 21:48
 15/20 anonim ***** válasza:
a szerelem nem egyenlő a szexel, ezt jobb ha már most megtanulod
2013. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nagyon is tudom,nem azért voltam vele ennyi ideig,hogy aztán csak szexeljünk... de nincs mit tegyek, én szeretném...
2013. nov. 18. 21:52
 17/20 Balanus_concavus ***** válasza:

Jogi kockázat nincs, lényegében ha betöltötted a 14-et és beleegyezel, akkor mehet a buli. Ezen nincs mit túlgondolni, ez így van. A felelősségérzete viszont elég túlzó, egyetértek veled, hogy ezzel a mentalitással kb. akkor fog lefeküdni veled, ha majd gyereket szeretnétek esetleg csinálni... Másrészt az oké, hogy felelősen kell védekezni, de azért ez a mértékű aggódás már természetellenes, itt a barátod fejében kellene megváltoztatnod a dolgokat, de szerintem gyerek még.


Őszintén ez nem normális dolog, ha egy 18 éves fiút úgy kell győzködnie a barátnőjének a szexuális együttlétekre, hogy abból nem lesz jogi következmény, ill. ha védekeztek, akkor valószínűleg gyerek sem. Próbálj meg ezzel érvelni. Vagy keress egy igazi férfit, mert nem rosszból, de amit leírtál abból az jön le, hogy a barátod még mentálisan nem az.

2013. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Igen, ezt észrevettem...volt hogy orál után kérdezgette,hogy abból ugye nem lehet semmi..?-.-

Megpróbálok mindennel érvelni,hátha rájön,hogy hülyeség amit gondol :( mert tényleg, másban nagyon jól kijövünk....

2013. nov. 19. 06:12
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor mondok mást: hurcold el egy orvoshoz, aki szépen felvázolja neki, milyen lehetőségek vannak a védekezésben, mi mennyire hatásos. Megértelek különben!
2013. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ittasd le a srácot:))
2013. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!